Aspirin

Přečtěte si o tématu Aspirin. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Aspirin, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Aspirin.AkceKomentář
RDR2 nezapomíná na cheat kódy, podívejte se na dosud odhalené

RDR2 nezapomíná na cheat kódy, podívejte se na dosud odhalené

Taky vzpomínáte s láskou na to, jak jste do GTA Vice City neustále ťukali "ASPIRIN", nebo si vypisovali ty nejdůležitější cheaty pro konzole? Tak to pro vás má Rockstar retro výlet.

27.  10.  2018 | Xbox One | 8
Recenze
Recenze: Destroy all humans! – simulátor šedivácké invaze

Recenze: Destroy all humans! – simulátor šedivácké invaze

Pozemšťané! Vaše patetická planeta bude mít tu čest, že se stane dominiem naší mocné rasy. Nebojte se, i vaše nicotné existence poslouží dobrému účelu, jako zdroj druhořadého genetického materiálu. Pokračujte ve čtení tohoto instruktážního textu, ať víte, jak se během invaze chovat.

17.  1.  2006 | 1
Téma
Hitman: Contracts – interview

Hitman: Contracts – interview

More than a year ago the well-known assassin 47 attacked our PCs and console systems for the second time. Hitman: Silent Assassin became one of the best games of his day so we weren´t surprise when IO Interactive have officially announced the third sequel. And few weeks after this announcement we bring you an exclusive interview with Jacob Andersen, the game director.

19.  1.  2004
Téma
CD plné her z VypalCD!

CD plné her z VypalCD!

Jak jistě víte, server VypalCD vám nabízí možnost nechat si vypálit nejenom to, co má ve svém katalogu, ale prakticky všechno, co se vyskytuje někde na Internetu a je možné to legálně stáhnout. Nyní přichází s nabídkou určenou speciálně hráčům, protože za 109 Kč si můžete objednat CD nadupané herními zajímavostmi.

4.  7.  2001 | 5
Freehry
Roztleskávačky: Aspiríne do toho!

Roztleskávačky: Aspiríne do toho!

Dnes jsme tu s další freeware hrou a jak je možné tušit z nadpisu, za její výrobou stála jedna nejmenovaná farmaceutická společnost. Přestože Aspirin Protector originalitou nijak nevyniká a navíc je celkem krátký, i tak byste si ho měli zkusit zahrát, je totiž báječně hratelný.

21.  12.  2000