Desetiminutové video

Přečtěte si o tématu Desetiminutové video. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Desetiminutové video, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Desetiminutové video.Podívejte se na 10 minut z ruské dystopické hry Atomic Heart

Podívejte se na 10 minut z ruské dystopické hry Atomic Heart

Čeká nás nový Bioshock? Na první pohled se dá říci, že Atomic Heart by rozhodně mohlo mít ambice na to, aby se při nejmenším této legendě přiblížilo.

28.  1.  2019 | PC, Xbox One, Xbox
Vychutnejte si úvodních deset minut z Remember Me

Vychutnejte si úvodních deset minut z Remember Me

Útěk z vězení, to je oč tu běží.

3.  6.  2013 | PC, PS3, X360
Dragon

Dragon's Dogma slibuje pořádnou porci RPG zábavy

V nových videotutoriálech se můžete podívat na systém pomocníků a povolání.

29.  3.  2012 | X360 | 2
OPS2, listopadové číslo - hra desetiletí

OPS2, listopadové číslo - hra desetiletí

Obálka dalšího čísla Oficiálního českého Playstation 2 magazínu nás připravuje na krvavé vánoce s Resident Evil 4. Kromě recenze jmenovaného trháku ale v časopise najdete také vyhlášení nejlepších her desetiletí pro starou i novou Playstation či exkluzivní preview Black. DVD tentokrát okupuje rovnou jedenáct hratelných ukázek.

4.  11.  2005 | 3
Nová Mega: Džungle demoverzí

Nová Mega: Džungle demoverzí

Týden úrodný na demoverze vždy nutí k zamyšlení. Co bude hitem? Vietcong 2, nebo Bet on Soldier? Age of Empires 3, nebo spíše Blitzkrieg? A takto pokračujeme i u videa, kde naleznete třeba Tekken, NFS: Most Wanted, The Movies, Far Cry Instincts a jiné.

10.  9.  2005 | 2
STALO SE 5. 9. - Hraním se dá vyhrát

STALO SE 5. 9. - Hraním se dá vyhrát

6.  9.  2005
Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán

Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán

Hype a překvapivé výsledky průzkumů trhu slibovaly hodně, nicméně skutečná prodejní čísla předčila i ty nejdivočejší představy tvůrců a odhady analytiků. Proč je Halo 2, pokračování legendární konzolové FPS akce, nejprodávanější hrou letošní předvánoční sezóny? Jak lze změnit akční příběh v epickou ságu? Jaký je recept na herní zážitek roku? Odpovědi hledejte v naší recenzi.

7.  12.  2004 | PC | 12