Dobrá hudba

Přečtěte si o tématu Dobrá hudba. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dobrá hudba, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dobrá hudba.TT Isle of Man: strastiplný závod (recenze)

TT Isle of Man: strastiplný závod (recenze)

Poslední dobou se nám tu objevuje celá řada závodních her. Moc se jim ale nedaří naplnit očekávání. Isle of Man patří mezi ty, kde zasednete do sedla nadupaných dvoukolových strojů. Je na tom ve výsledku jinak, nebo se jedná jen o další titul, který zapadne ihned po vydání?

24.  3.  2018 | PC, Xbox One | 5
Tipy na nejlepší herní soundtracky: probuďte vzpomínky na skvělé hry

Tipy na nejlepší herní soundtracky: probuďte vzpomínky na skvělé hry

Časy, kdy byly hry úplně němé nebo ozvučené pouze shlukem syntetického pískání, jsou bohudík dávno pryč. Současná hudba a zvuk se celkově dostává na úroveň filmů. My si dnes připomeneme nejzdařilejší soundtracky – napříč žánry, napříč dobou.

20.  7.  2016 | Xbox One, PC, PS3 | 17
Doupěcí anketa: Jak je pro vás důležitá hudba ve hrách?

Doupěcí anketa: Jak je pro vás důležitá hudba ve hrách?

Nakolik se pro vás stává důležitou hudba ve hrách, tak zněla anketní otázka. Máte svoje oblíbené hudební autory? Všímáte si pouze výrazné hudby? Či ji ignorujete nebo rovnou automaticky vypínáte? Výsledky můžete dozvědět nyní, společně s názory našich redaktorů.

18.  6.  2006 | 9
Recenze: Besieger – mocní Vikingové útočí

Recenze: Besieger – mocní Vikingové útočí

Kdo by v dnešní době pohrdl dobrou RTS? Stavěním, útoky, finální invazí; to vše k nim neodmyslitelně patří. A co potom RTS s Vikingy? To tu snad ještě nebylo?! Mocní seveřané přichází a jejich sekery jsou ostřejší víc než kdy jindy! Pojďte se s námi podívat, jak si herní vývojáři poradili s tímto originálním oříškem. Teple se oblečte, protože vyrážíme na sever.

9.  9.  2004
NAOSTRO - Odpovědi M. Aclera, českého guru ve světě freeware her

NAOSTRO - Odpovědi M. Aclera, českého guru ve světě freeware her

Máte hlubší vztah k FreeHrám nebo PlnýmHrám? Jak se díváte na působení Tomáše Vrány ve funkci šéfredaktora serveru FreeHry.cz? Co říkáte na vzájemnou úroveň freeware a komerčních titulů? Víte o tom, že jste podobný Marku Ebenovi? Odpovědi na tyto a mnohé další dotazy hledejte v dalším dílu článku NAOSTRO.

9.  10.  2003
Hot Wheels Bash Arena - recenze

Hot Wheels Bash Arena - recenze

Závodní hry typu Micromashines nemají v poslední době na platformě PC zrovna na růžích ustláno - je to pořád samé RPG, FPS, RTS, ale pořádná autíčka už dlouho nikde. A jak je na tom nejnovější dílko společností THQ/MicroForte? Upřímně, stojí za houby a to ještě pořádně jedovaté.

29.  11.  2002
Rally Trophy – nejlepší závodní hra v poslední době

Rally Trophy – nejlepší závodní hra v poslední době

Po delším období sucha se na našem trhu znovu objevuje kvalitní zástupce žánru závodních her. Je jím titul Rally Trophy, který je první hrou firmy Bugbear Enteraiment. A debut je to více než povedený. Máte možnost vyzkoušet si závody rallye jako piloti těch nejlepších historických aut. A díky neuvěřitelně realistickému fyzikálnímu modelu je to jízda opravdu divoká!

15.  3.  2002 | 28
Gilbert Goodmate - adventury nezemřely - ba naopak

Gilbert Goodmate - adventury nezemřely - ba naopak

Už jsem si myslel, že žánr adventur je již nadobro odepsán z herního světa. Poté, co se jednou za měsíc objevila jedna věc (někdy ani ne), to vypadalo špatně. Opak je ale pravdou. Tento žánr začíná být opět velice populární. Dokonce tak, jak tomu bylo před několika lety. A tenkrát se to jimi na trhu jen a jen hemžilo. Vzpomínáte...?

8.  11.  2000 | 2
Alien Kick – jen ho pěkně nakopněte…

Alien Kick – jen ho pěkně nakopněte…

Mám rád hry od týmu Graphit X - jsou vždy po grafické stránce dobře udělané a ani jim nechybí dobrá hudba a zvuky a vždy mají nějaký originální nápad, a to se v dnešní době cení. Dnešní hra není žádnou výjimkou – jde tu hlavně o ten originální nápad – budete nakopávat aliena na body do jeho, ehm, zadnice. Jak jinak, než zdarma, že?

31.  10.  2000
Dáma na plný úvazek podruhé

Dáma na plný úvazek podruhé

Před zhruba čtrnácti dny jsme přinesli svým čtenářům recenzi na hru, které dalo vzniknout lůno českého vývojového podhoubí, jinými slovy, na hru českou. Není mnoho, co by se dalo hře vytknout – hra obsahuje všechno, co k pořádné Dámě patří – pravidla, dobrá hudba, příjemný interface a další vymoženosti, které určitě potěší. A nyní je hra konečně tu.

11.  10.  2000 | 1


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A