Dýchací přístroj

Přečtěte si o tématu Dýchací přístroj. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dýchací přístroj, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dýchací přístroj.Metal Gear Survive: černá ovce v sérii (recenze)

Metal Gear Survive: černá ovce v sérii (recenze)

Novým dílem série Metal Gear je zvláštní zombie survival akční hra Metal Gear Survive. Je opravdu tak příšerná, jak tvrdí zahraniční recenze?

6.  3.  2018 | PC, Xbox One | 2
Tomb Raider: Underworld – vzhůru do temného podsvětí

Tomb Raider: Underworld – vzhůru do temného podsvětí

Renesance dobrodružství prsaté archeoložky pokračuje dobrým směrem. Jaké změny nabídne zatím nejtemnější díl s názvem Underworld?

21.  7.  2008 | PC, PS3, X360 | 11
Stalo se 13.7. - Kmotr bez Branda

Stalo se 13.7. - Kmotr bez Branda

14.  7.  2005
Hry pro rok 2001: díl třetí – herní všehochuť

Hry pro rok 2001: díl třetí – herní všehochuť

Z předchozích dvou dílů je zřejmé, kterou cestou se budou hry v nadcházejícím roce ubírat, a i když ostatní žánry jako RPG a adventury mají svých příznivců habaděj, rozhodně jim není věnováno tolik úsilí. Náplní našeho závěrečného dílu předpovědi herního počasí na rok 2001 bude tudíž vše mimo akční hry a strategie.

8.  12.  2000
Neocron

Neocron

On-line hrám zřejmě patří budoucnost. Dokážou totiž poskytnout daleko více zábavy na nezměrně delší čas, než kterákoliv single-player hra, a hlavně také daleko více vydělávají. Krásným příkladem může být Ultima, EverQuest nebo Asheron’s Call, leč naštěstí pro nás se tvůrci Neocronu nevydali vyšlapanou cestičkou a místo dalšího fantasy nesmyslu pořádně zapracovali na světě v doufám že daleké budoucnosti.

17.  4.  2000
Might & Magic VII - návod

Might & Magic VII - návod

Nebohá královna Kateřina,...

14.  9.  1999 | PC | 16