Floppy disk

Přečtěte si o tématu Floppy disk. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Floppy disk, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Floppy disk.Herní filosofie: Jak jsme hráli dříve a jak hrajeme nyní?

Herní filosofie: Jak jsme hráli dříve a jak hrajeme nyní?

Od diskety po game passy, aneb jak se mění obraz herní scény.

30.  7.  2018 | PC, Xbox One
Vládci herního světa, 3. část - Peter Molyneux

Vládci herního světa, 3. část - Peter Molyneux

Hry a Peter Molyneux? Rovnice, která takřka vždy vyústí v originální a nevídaný herní koncept. Hry jako Populous, Powermonger, Dungeon Keeper či Black & White jsou sice nezvykle návykové, přesto nejsou mnoha hráčům po chuti. Pokud se vám však zalíbí, bude to láska na život a na smrt… V čem tedy spočívá jejich úspěch? Převážně v tvůrci, s nímž se můžete právě dnes seznámit.

9.  4.  2004 | 4
Hardwarový průvodce III – sestavujeme PC do 50 000 Kč

Hardwarový průvodce III – sestavujeme PC do 50 000 Kč

První dvě zkompletované sestavy máme ve zdraví za sebou, můžeme tedy pokračovat. Dosud jsme byli při výběru komponent díky finančnímu limitu tlačeni k řadě nepopulárních kompromisů. Dnes se konečně dostáváme k částce, za kterou lze sestavit všestranný počítač s kompletní výbavou použitelný jak pro hraní nejnovějších her, tak i k experimentování s prostorovou grafikou.

12.  2.  2001 | 22
Hardwarový průvodce II – sestavujeme PC do 30 000 Kč

Hardwarový průvodce II – sestavujeme PC do 30 000 Kč

V předchozím díle našeho seriálu jsme se věnovali kompletaci smysluplného počítače za co nejmíň peněz – zvolená hranice představovala 10 000 Kč. Za takto daných podmínek šlo spíše o celkovou vyváženost sestavy než o honbu za výkonem. Výsledkem bylo značně kompromisní řešení, které u ortodoxních hráčů mnoho sympatií nesklidilo. Dnes zvedáme laťku na 30 000 Kč.

2.  2.  2001 | 50
Hardwarový průvodce I – sestavujeme PC do 10 000 Kč

Hardwarový průvodce I – sestavujeme PC do 10 000 Kč

O správném počítači pro práci i zábavu máme všichni přibližně stejnou představu: Pentium 4 nebo Athlon na 1,5 GHz, nejméně 256 MB RAM, k tomu GeForce2 Ultra a spousty dalších vychytaných komponent. Je tu však jeden háček – některým z nás (tuším, že zhruba 99-ti ze sta) bude při předávání takové sestavy chybět několik malých barevných papírků. Jak tedy na to, když už nám i v Komerční bance odmítají převzít jako zástavu sestřiny briliantové naušnice z Matějské poutě?

26.  1.  2001 | 27


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A