Gigantické množství

Přečtěte si o tématu Gigantické množství. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Gigantické množství, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Gigantické množství.CoD: Black Ops 4 ukazuje zombie mód a fantastickou Mystery box edici

CoD: Black Ops 4 ukazuje zombie mód a fantastickou Mystery box edici

Oblíbili jste si střílení nemrtvých v Call of Duty: Black Ops? Tak pro vás máme záběry, které vás navnadí na další dávku téhle akce.

22.  7.  2018 | PC, Xbox One
Deus Ex – božská hra migruje na konzole

Deus Ex – božská hra migruje na konzole

I kdyby jste byli tak zarytí konzolisté, že jste Deus Ex nikdy nehráli, určitě jste o této hře slyšeli. Jedna z nejoceňovanějších 3D akcí šokovala PC svět svojí originalitou, hloubkou i výborným technickým zpracováním. Nyní je Deus Ex k dispozici i konzolovým hráčům a tak se zbývá zeptat, zda má Deus Ex na konzoli smysl nebo ne.

15.  8.  2002 | 19
RPG ze starověké Číny

RPG ze starověké Číny

Asi každého někdy, třeba i jen v dětství, lákala myšlenka cestování časem do minulosti. Mnoho lidí si kladlo či klade otázky typu "Jak asi žili lidé ve středověku?", "Jaké měli problémy, jaký vedli život?". A co teprve období před nějaký dvěma tisíci lety. Pokud se chcete dozvědět co se právě tehdy dělo na území dnešní Číny, počkejte si na izometrické RPG ve stylu Falloutu jménem Prince of Qin.

15.  4.  2002
Roguelike RPG hry

Roguelike RPG hry

V životě každého pravověrného RPG hráče je několik snadno oddělitelných stádií, kterými v míře větší či menší projde v podstatě každý z nich. Opomeneme-li jejich bližší specifikaci zde v perexu, nezbývá nebohému čtenáři, než si článek přečíst a zjistit, zda již vstoupil do magického pátého stádia. Inu... vaše volba.

24.  8.  2000 | 4
Internet a tvorba her

Internet a tvorba her

Jak krásný to musí být pocit vytvořit svůj vlastní svět. V tomto ohledu je tvorba počítačových her jedním z nejzajímavějších zaměstnání dneška. Na druhou stranu ale vytvořit pořádnou pařbu vydá na několik let práce mnohačlenného týmu lidí - designerů, programátorů, grafiků, animátorů, zvukařů, hudebníků, někdy i herců. Pokud to tedy má být opravdu dobrá hra.

13.  6.  2000 | Linux | 1


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |