Jediná oblast

Přečtěte si o tématu Jediná oblast. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Jediná oblast, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Jediná oblast.S vývojem Cyberpunku 2077 prý pomůžou i specialisté na multiplayer

S vývojem Cyberpunku 2077 prý pomůžou i specialisté na multiplayer

CD Projekt Red začal na Cyberpunku spolupracovat s kanadským studiem Digital Scapes. Je to předzvěst multiplayeru?

12.  10.  2018 | PC, Xbox One
Nejlepší hry roku 2017 podle redakce: co nesmíte minout

Nejlepší hry roku 2017 podle redakce: co nesmíte minout

Za rok 2017 se urodilo nespočet parádních herních pařeb. Co preferujeme v redakci a co byste rozhodně neměli minout? To se dozvíte v našem speciálu.

31.  12.  2017 | Xbox One, Nintendo Switch, NES
Might & Magic podeváté

Might & Magic podeváté

Vylepšená grafika, nový systém tříd a magie, interaktivní prostředí - to vše a další vymoženosti slibovali lidé ze společnosti New World Computing v devátém dílu jedné z nejslavnějších herních sérií. Podařilo se jim to? Přinesl devátý díl skutečně všechna ta plánovaná vylepšení - a jsou to vůbec vylepšení? Odpovědi naleznete v této recenzi.

6.  5.  2002 | 8
Atomic Bomberman aneb bomba hrou

Atomic Bomberman aneb bomba hrou

Nedávno jsem přemýšlel, které hře prokázat tu čest a „vylepit“ ji na stránky Doupěte. Dlouho jsem zkoušel všechny možné i nemožné myšlenky, bral je do ruky (obrazně) jednu po druhé, koukal na ně zleva, zprava, testoval, vybíral vhodná slova, zkrátka jsem do toho investoval aspoň deset minut standardního času jen proto, abych je nakonec všechny zavrhnul, spatřiv jak mí dva kolegové paří cosi v multiplayeru. A měl jsem to! (Jak se říká - chytrému napověz, recenzenta kopni.) Dámy a pánové – Atomic Bomberman!

15.  10.  2000 | 45


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |