Jezdící pás

Přečtěte si o tématu Jezdící pás. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Jezdící pás, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Jezdící pás.Nidhogg 2: zabíjejte své přátele (recenze)

Nidhogg 2: zabíjejte své přátele (recenze)

Jednoduché a vtipné hry bývají často nejzábavnější. Zvlášť ve chvíli, kdy v nich zabíjíte své přátele.

13.  12.  2018 | PC, Nintendo Switch
Ratchet and Clank : návod, jaký jste ještě neviděli

Ratchet and Clank : návod, jaký jste ještě neviděli

Jako první v naší krásné, leč z hlediska herního byznysu stále ještě relativně spící zemi jsme se rozhodli otestovat, zda již nastala chvíle pro publikování návodů na konzolové hry v rámci internetových magazínů. Začínáme ve velkém stylu: megalomanský návod, který máte před sebou, rozebírá doslova do posledního šroubečku slavnou a rozsáhlou plošinovku Ratchet And Clank.

12.  3.  2004 | 33
Nový týden: přicházejí změny!

Nový týden: přicházejí změny!

Vážení pařani, pařanky a pařančata. V brzké době se na Doupěti setkáte s některými více či méně zásadními změnami týkajícími se převážně skladby článků. A toto je jedna z nich - Nový týden se mění. Koncepční změny (také mi to zní podezřele, ale co nadělám;) zapříčinily, že od této neděle bude Nový týden informovat více o článcích, které jste si mohli na Doupěti v uplynulém týdnu přečíst. Doufám, že vám změna nebude příliš proti srsti. Však víte co se říká - změna je život!

4.  8.  2002
Neverwinter Nights – nové šílenství je na světě

Neverwinter Nights – nové šílenství je na světě

Hra Neverwinter Nights byla oficiálně ohlášena 6. srpna 1999 a ještě celkem dlouhou dobu potom se o ní vědělo jen to, že bude patřit do žánru RPG. I přes to si našla celkem slušné množství obdivovatelů a později, když na povrch začaly prosakovat další a další konkrétnější informace, se k původní skupince fanoušků začaly přidávat nové zástupy.

1.  8.  2002 | PC | 49
Kompletní průvodce Blood 2: The Chosen – 2. díl

Kompletní průvodce Blood 2: The Chosen – 2. díl

V tomto kompletním průvodci, který jsme pro přehlednost rozdělili na tři části naleznete vše potřebné k hraní této vynikající akční hry: tipy, popisy zbraní, cheaty a samozřejmě velice podrobný „step-by-step“ návod, díky nemuž by s dohráním neměli mít problém ani začátečníci.

21.  2.  2001 | PC
Kompletní průvodce Soldier of Fortune - 3. díl

Kompletní průvodce Soldier of Fortune - 3. díl

Třetí, závěrečná část průvodce k této vynikající 3D akci se skvělou atmosférou. Pokud jste během hraní tuto hru odložili kvůli nějakému záseku, tak ji zase rychle najděte – s naším návodem se dostanete až na samý konec.

9.  1.  2001 | PC


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |