Julius Caesar

Přečtěte si o tématu Julius Caesar. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Julius Caesar, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Julius Caesar.Similo: hádej, kdo jsem | Recenze

Similo: hádej, kdo jsem | Recenze

Co má společného Napoleon a Kleopatra? Nebo Činghischán a Kacušika Hokusai? S těmito a podobnými otázkami si budete lámat hlavu u deduktivní kooperativky Similo. Kromě historických osobností si navíc můžete střihnout také pohádky nebo řecké báje.

14.  6.  2020 | 2
Nový týden: Němci v Americe

Nový týden: Němci v Americe

Co přinesl tento týden? * Recenze titulů Turning Point: Fall of Liberty, Imperium Romanum* Preview Supreme Ruler 2020, Race Driver: GRID a Sid Meier’s Civilization Revolution * A samozřejmě řadu dalších pravidelných článků, novinek a downloadů

30.  3.  2008
Score 136 - Kam půjdou střílečky

Score 136 - Kam půjdou střílečky

Kdopak to na nás kouká z obálky nového Score? Známe se? Aha, pán neumí lidsky, pán je Strogg. To mi něco říká. Říká vám to také něco? A co Quake? Už jsme doma a je nám jasné, že v tomto čísle půjde o souboj her budoucích - Quake 4 a datadisk k Half-Life 2 si to rozdají na šesti stránkách. Podívejme se ale na zbytek.

1.  6.  2005
Nový týden: preview GTA San Andreas

Nový týden: preview GTA San Andreas

Preview her Grand Theft Auto: San Andreas, Conflict: Vietnam, Headhunter: Redemption * První dojmy z her Killzone, Rome: Total War * Byznys hrátky: Half-Life 2 - zase jsme se nedočkali * Nový iMac G5: opakování revoluce? * Slepičí šílenství - zdarma všechny hry od tvůrců Moorhuhnu * Herní blesk, díl pátý: BloodRayne úplně nahá * A další zajímavé články

5.  9.  2004
Praetorians - interview

Praetorians - interview

Today we bring you an exclusive interview about Praetorians, one of the most expected upcoming strategy game. A lot of journalists and players are fascinated by this game-jewel. We have spoken about Praetorians with Javier Arévalo, the game´s Project Leader. Read our interview and learn more about the game from the creators of the Commandos series!

12.  8.  2002 | 1
The Druid King - podmanivá strategie ze staré Galie

The Druid King - podmanivá strategie ze staré Galie

Pokud vám slovo "Galie" nic neříká, vzpomeňte si na Asterixe a Obelixe. Ano, jedná se o starověký název pro dnešní Francii. Galie byla jednou z prvních zemí, na kterou se zaměřily rozpínavé choutky Gaia Julia Caesara, největšího ze starořímských vládců. Právě o nekonečných válkách mezi těmito dvěma starověkými národy bude hra s názvem The Druid King.

7.  3.  2002 | 1


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A