Klasická kampaň

Přečtěte si o tématu Klasická kampaň. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Klasická kampaň, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Klasická kampaň.Battlefield V: ve stopách minulosti

Battlefield V: ve stopách minulosti

Spekulace o zasazení nového Battlefieldu do Vietnamu se sice nepotvrdily, ale do minulosti se i tak podíváme. Po první světové válce zaběhneme do největšího konfliktu v historii lidstva.

31.  5.  2018 | Xbox One, PC | 12
Far Cry 5: víra je křehká věc (recenze)

Far Cry 5: víra je křehká věc (recenze)

Kultovní akční série se vrací už počtvrté. Má stále co nabídnout, nebo už usíná na vavřínech?

26.  3.  2018 | PC, Xbox One | 18
iPhone recenze: Samurai: Way of the Warrior - z Čech na východ

iPhone recenze: Samurai: Way of the Warrior - z Čech na východ

Dnes si ukážeme, že i malá studia umí dělat velké hry. Česká hra Samurai pro iPhone je toho nádherným příkladem, skvěle se bavte.

16.  10.  2009 | 2
Recenze: KnightShift CZ – kravsky dobrá zábava

Recenze: KnightShift CZ – kravsky dobrá zábava

Není to Warcraft, není to ani Diablo, ale bere si nejlepší prvky z obou a doplňuje je ďábelským smyslem pro humor - je to KnightShift. Pojďme se společně podívat na to, co se skrývá za překrásnou grafikou, pohádkovým příběhem a dvěma hrami (RTS a RPG) v jedné malinkaté krabici. Dopředu prozradím, že to bude stát za to.

29.  12.  2003 | PC | 1
Recenze: Hidden and Dangerous II – nejlepší válečná hra?

Recenze: Hidden and Dangerous II – nejlepší válečná hra?

Český skvost z období II. světové války a jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku konečně dorazil a paralyzoval část naší redakce. O tom, že předběžné prognózy nelhaly a jedná se skutečně o něco mimořádného, vás snad přesvědčí tato recenze, napsaná za dramatických okolností, kdy bylo značně obtížné hru vůbec přerušit a násilím se přimět ke spuštění Wordu.

5.  11.  2003 | PC | 27
Vánoční dárek: CD plné nejlepších freeware titulů!

Vánoční dárek: CD plné nejlepších freeware titulů!

Přemýšlíte o vhodném vánočním dárku? My jsme se rozhodli nadělit vám pod stromeček přehled nejlepších her uplynulého roku, které si můžete zdarma stáhnout z Internetu a obdarovat jimi své blízké. A nezapomněli jsme ani na ty z vás, kteří nedisponují rychlým a kvalitním připojením – celý komplet všech titulů si totiž můžete nechat zaslat na CD!

10.  12.  2002 | 4
Týden v rubrice Plné hry: týdenní nášup

Týden v rubrice Plné hry: týdenní nášup

Relaxace s počítačovými hrami? Byť to pro mnohé z nás zní jako pohádka, spousta hráčů je schopna při hraní povedeného titulu odpočívat – pokud i vy patříte do skupiny těchto pařanů, snad tedy nepohrdnete dalším nášupem her, který jsme pro vás tentokráte přichystali. Čeká na vás skvělá řežba Dark War II či titul Ovo Remake pocházející z českých luhů a hájů.

11.  11.  2002
10 plných her pro dlouhé podzimní večery!

10 plných her pro dlouhé podzimní večery!

Ruka osudu zasáhla a tak vás dnes výjimečně nečeká přehled pětice plných her, které se na stránkách Doupěte měly objevit v průběhu minulého týdne. Snad tedy nepohrdnete malou náhražkou v podobě desítky nejlepších hříček, které jsme vám v uplynulých několika měsících nabídli. Neváhejte tedy a nahlédněte do vybrané společnosti těch nejkvalitnějších titulů!

23.  9.  2002
Týden v rubrice Plné hry: léto je tady!

Týden v rubrice Plné hry: léto je tady!

Ani se tomu nechce věřit, ale rychleji než voda uplynul další týden a tak se opět setkáváme u kompletně nového přehledu všech plných her, které jsme vám minulý týden ve spolupráci se serverem FreeHry.cz přinesli. A co vás tedy čeká tentokrát? Další variace Arkanoidu v podání LBreakout 2 * Těžký to život rybky v titulu Fish Dish * Trenažér svádění Dna2 Girls * Animovaný zlobr Shrek ala puzzle * Skvělá realtime strategie Dark Konflikt

24.  6.  2002


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |