Kvalita zvuku

Přečtěte si o tématu Kvalita zvuku. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Kvalita zvuku, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Kvalita zvuku.HyperX Stinger Core Wireless 7.1: další evoluce žihadla | Recenze

HyperX Stinger Core Wireless 7.1: další evoluce žihadla | Recenze

HyperX rozšiřuje svou populární řadu herních sluchátek Stinger o další kus. A ten umí nalákat.

28.  5.  2020 | PC
Steelseries Arctis Pro + GameDac: herní sluchátka z jiné galaxie

Steelseries Arctis Pro + GameDac: herní sluchátka z jiné galaxie

Kvalitní sluchátka jsou pro hráče životně důležitá. Co nového nám nabízí Steelseries?

11.  7.  2018 | PC | 5
Taz: Wanted – odměna vysoká!

Taz: Wanted – odměna vysoká!

Pokud patříte mezi fanoušky kreslených hrdinů ze seriálů společnosti Warner Bros. (kanárek Tweety, kocour Sylvester, pštros „Roadrunner“ s kojotem, kačer Daffy, králík Bugs, tchoř Pepé, lovec Sam, Animáci a další), jistě si nenecháte ujít arkádu s tasmánským čertem Tazem v hlavní roli. Čeká vás trojrozměrné zpracování, nefalšovaný humor, zábava pro více hráčů a mnoho dalšího!

18.  10.  2002
Herní novinky uplynulého týdne: Emperor a BG2 jsou venku

Herní novinky uplynulého týdne: Emperor a BG2 jsou venku

Tak tu máme opět náš pravidelný týdenní přehled všech zajímavostí a zajímavůstek, které by naše milé čtenáře mohly (anebo měly) zajímat. Zejména se vyjímají dvě události - jednou z nich je uvedení hry Emperor: Battle for Dune od Westwoodu, tou druhou jest nástup nové generace GameBoyů od Nintenda.

19.  6.  2001
Hardwarový průvodce II – sestavujeme PC do 30 000 Kč

Hardwarový průvodce II – sestavujeme PC do 30 000 Kč

V předchozím díle našeho seriálu jsme se věnovali kompletaci smysluplného počítače za co nejmíň peněz – zvolená hranice představovala 10 000 Kč. Za takto daných podmínek šlo spíše o celkovou vyváženost sestavy než o honbu za výkonem. Výsledkem bylo značně kompromisní řešení, které u ortodoxních hráčů mnoho sympatií nesklidilo. Dnes zvedáme laťku na 30 000 Kč.

2.  2.  2001 | 50
Creative Cambridge SoundWorks DTT2200: Dnes vám zahrajeme

Creative Cambridge SoundWorks DTT2200: Dnes vám zahrajeme

Společnost Creative je ve světě známá svými významnými počiny v oblasti digitálního zpracování zvuku. Co naplat, časy se mění a výrobci také. Anžto byla známá především jako výrobce kvalitních zvukových karet, pustila se i do jiných činností. Jak to dopadne, když se dopustí výroby aktivních reproduktorů? Tak právě to vám prozradí následující článek.

4.  1.  2001 | 14
B-17 Flying Fortress

B-17 Flying Fortress

V herním světě se stalo dobrým zvykem, že firmy po určité době uvolňují svá starší dílka k volnému šíření – nečiní tak všichni, ale přesto je při podrobnějším pátrání možné nalézt slušnou řádku titulů, které se před několika lety držely na špici oblíbenosti. Jednou z takových her, kterým byla dopřána volnost je i B-17 Flying Fortress od Microprose.

22.  12.  2000 | 8
Trnitá cesta aneb od Speakeru k Live!

Trnitá cesta aneb od Speakeru k Live!

Nedávno jsem se bavil s jedním třináctiletým pařanem a nestačil jsem se divit, když o technologii SoundBlaster LIVE! prohlásil, že je „tará jak černý uhlí. Většina z těch, co si koupí v dnešní době počítač, se ani nepozastaví nad tím, jaký kus cesty v tomto odvětví vývoj hardware urazil za posledních cca deset až patnáct let. Je to pro ně jednoduše tak nějak samozřejmé.

19.  9.  2000 | 10


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |