Lidská duše

Přečtěte si o tématu Lidská duše. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Lidská duše, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Lidská duše.OnlineRecenze
Conan Exiles: nenechte se sežrat (recenze)

Conan Exiles: nenechte se sežrat (recenze)

Za poslední roky vyšlo mnoho her zaměřujících se na stavění a boj o přežití. Dokáže nás mezi nimi Conan Exiles zaujmout?

2.  6.  2018 | PC, Xbox One
Téma
Pět nej: hororové hry – raději nechte svítit světlo

Pět nej: hororové hry – raději nechte svítit světlo

Strach je tu s námi od počátku a spousta lidí se ráda bojí. Při hraní hororových her. Které jsou však ty nejlepší? Zkusili jsme je vybrat.

26.  1.  2011 | 39
RPGRecenzeKonzole
Recenze: Final Fantasy Fables: Chocobo

Recenze: Final Fantasy Fables: Chocobo's Dungeon - kuře na cestách

Maskot Final Fantasy série získává svůj vlastní příběh a ukazuje, že není jen hloupé kuře. Nabízí zábavu pro mladé i starší.

12.  5.  2009 | Wii
Hellforces - DOOM dostal pekelnou konkurenci

Hellforces - DOOM dostal pekelnou konkurenci

6.  4.  2004
Preview
Lionheart - to nejlepší z Baldur`s Gate a Falloutu

Lionheart - to nejlepší z Baldur`s Gate a Falloutu

Téma alternativní historie je vděčné v každém médiu, ať již se jedná o knihu, film či snad hru. Právě na podobný námět vsadili i tvůrci z Black Isle Studios a Reflexive Entertainment a společné síly vrhli na tvorbu zbrusu nového RPG pojmenovaného Lionheart. Ten je postaven na bohatých zkušenostech tvůrců z Black Isle a herním systému Falloutu, který však přenáší z "tahového prostředí" do reálného času. Více se můžete dozvědět v našem dnešním obsáhlém preview.

12.  7.  2002
Hra, která mi změnila život: Xenogears

Hra, která mi změnila život: Xenogears

Každý pravověrný hráč počítačových her má jednu, na kterou bude vždycky vzpomínat jako na tu nejlepší a jedinou opravdovou lásku. Taková dala člověku něco, čeho si nesmírně váží a na co nikdy nezapomene. Já jsem svoji Nirvánu našel v epickém RPG od SquareSoftu, který je autorem legendární série Final Fantasy.

17.  9.  2001 | 19
V TRANSu

V TRANSu

V roce 2250 je planeta Země mrtvá. Nový svět, vybudovaný z pozůstatků předešlé civilizace se nazývá Eladie. Je to svět lepší, než ten před ním. Lidstvo konečně dosáhlo svého vysněného Ráje na Zemi. Neexistuje hlad, nemoci, nerovnost. Život je jednoduchý a bezstarostný. Dokonce byl vyřešen i známý problém energetických zdrojů.

5.  10.  2000 | 2