Men of Courage

Přečtěte si o tématu Men of Courage. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Men of Courage, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Men of Courage.Práva na značku Commandos má Kalypso, plánuje nové hry i remastery

Práva na značku Commandos má Kalypso, plánuje nové hry i remastery

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky.

12.  7.  2018 | PC, Xbox One | 3
Retro: Commandos Behind Enemy Lines – trochu jiná realtimovka

Retro: Commandos Behind Enemy Lines – trochu jiná realtimovka

Realtimových strategií i taktických her se za dlouhá léta nashromáždilo mnoho. Existuje však jedna, která byla něčím trochu jiná, nutila hráče přemýšlet, drtila sebevědomí a především bavila obrovskou herní dobou. Ano, máme na mysli Commandos: Behind Enemy Lines.

18.  12.  2015 | PC | 2
AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer ve zkratce

Zradily hráče herní znalosti a skrývá se nyní za maskou beznaděje? AbecedaHer spěchá na pomoc s návody pro brilantní RPG Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer nebo novou adventurou v tradičním stylu Agatha Christie: Evil Under the Sun. Zapomenut nezůstal ani strategický stařešina Panzer General, čeština k Medal of Honor: Airborne a mnozí další pomocníci herního prožitku.

3.  11.  2007
Score 155: Je libo Čínu?

Score 155: Je libo Čínu?

Vánoce už jsou doslova za dveřmi, ale nějaký čas do okamžiku, než Ježíšek zazvoní a stromečky rozsvítí, ještě zbývá. Můžete si jej ukrátit třeba čtením nového Score. To nabízí informace o RPG Jade Empire, či nové hře od Valve. Pochopitelně nechybí pravidelný přísun recenzí, preview, novinek a dalších článků plus dvě DVD, tentokrát se čtyřmi plnými hrami.

21.  12.  2006
AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na True Crime: New York City či The Da Vinci Code, ale kupříkladu i cheaty na Rise & Fall: Civilizations at War či češtiny na UberSoldier a mnohé další.

8.  7.  2006
Časopisy a knihy: SCORE 129 –  exkluzivní Half-Life 2!

Časopisy a knihy: SCORE 129 – exkluzivní Half-Life 2!

Celkem 148 stran skrývajících mj. mega recenzi na Half-Life 2, reportáž z WCG v San Franciscu, necelých 20 recenzí na tituly jako Warhammer 40. 000: Dawn of War, či Tony Hawk Undeground 2 a konečně i dvě přiložené plné hry současně (Galactic Civilizations a Next Generation Tennis) – to vše naleznete v jednom z posledních letošních čísel.

3.  11.  2004 | 4
Level 104 - prozkoumejte východní herní scénu a NHL 2004

Level 104 - prozkoumejte východní herní scénu a NHL 2004

Level opět testuje vybavenost čtenářů – po oboustranném DVD přichází dvouvrstvé DVD. Čtenáři tak znovu obdrží na DVD dvojnásobnou porci demoverzí, videí a dalších materiálů. Jinak se v zářijovém čísle nic převratného nekoná, slibovaná změna designu zřejmě čeká až na Invexové číslo. Pojďme se nyní podívat, co v Levelu s pořadovým číslem 104 najdeme zajímavého.

24.  9.  2003
Co najdete v Gamestaru 50?

Co najdete v Gamestaru 50?

Po více než čtyřech letech vycházení se Gamestar dočkal kulatého jubilea.Pro padesáté číslo Gamestar sliboval velké množství soutěží, třetí CD s plnou hrou navíc a další překvapení. Změny, které započaly již v minulém čísle, měly více přiblížit podobu časopisu představám čtenářů. Pojďme se tedy podívat, co v dubnovém Gamestaru najdeme zajímavého.

3.  4.  2003 | 3
Prosincová hitparáda - Arx Fatalis, Brány Skeldalu 2 a spol.

Prosincová hitparáda - Arx Fatalis, Brány Skeldalu 2 a spol.

Vánoce jsou za dveřmi, a tak určitě po celodenním běhání po obchodech ve snaze na poslední chvíli sehnat dárky a hádáním s nervózními spoluobčany stejných úmyslů jistě zatoužíte alespoň na okamžik z kolotoče "svátků klidu a míru" vypadnout. V dnešním přehledu se podíváme, které hry vycházející v posledním měsíci roku, vám toto umožní.

11.  12.  2002
Listopadová hitparáda – Icewind Dale 2 nebo Age of Mythology?

Listopadová hitparáda – Icewind Dale 2 nebo Age of Mythology?

Měsíc se sešel s měsícem, a tak přišel čas opět na naši pravidelnou hitparádu. Jako vždy vám odkryje jména her, s nimiž se s největší pravděpodobností v následujících týdnech setkáte ve svých oblíbených obchůdcích s virtuální zábavou. Tentokrát na vás čeká kromě titulů z nadpisu třeba nejnovější FIFA, NBA či Unreal Tournament 2003.

10.  11.  2002 | 1
Commandos 2: Men of courage – pozdravte svého nácka

Commandos 2: Men of courage – pozdravte svého nácka

Nemá cenu představovat jeden z nejtoužebněji očekávaných projektů tohoto roku. Po nedávném preview již víte, že se něco děje a tak tahle recenze už nebude velkým překvapením. Nechoďme zbytečně kolem a vrhněme se rovnou na podrobný popis téhle nové záležitosti od Pyro Studios.

28.  9.  2001 | 55
Commandos 2: Men of Courage - první dojmy

Commandos 2: Men of Courage - první dojmy

A je to tady! Netrpělivě očekávaný okamžik konečně nastal a Commados 2 se v blízké době objeví v našich mechanikách! A protože mám již celý den možnost trápit svůj mozek touto strategií, nebylo od věci něco malého napsat. Snad vás tak ještě víc navnadím na recenzi, která tu bude co nevidět.

23.  9.  2001 | 12
Obrázky z Commandos 2: Men of Courage

Obrázky z Commandos 2: Men of Courage

Druhé pokračování úspěšné taktická bojové strategie Commandos by mělo vyjít tento podzim, snad už v září. Při této příležitosti bylo vypuštěno mezi obzvlášť nadržené zabijáky pět nových screenshotů, které jsme doplnili třemi dalšími, v Doupěti dosud nepublikovanými obrázky. Tak co, taky se už těšíte na zákeřné plížení kanály s nožem v zubech?

5.  8.  2001


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |