Násilí

Přečtěte si o tématu Násilí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Násilí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Násilí.Česká televize vystoupila proti násilí v Manhuntu a Postalu 2

Česká televize vystoupila proti násilí v Manhuntu a Postalu 2

30.  6.  2004
Byznys hrátky: nejvíce sexy hráči i násilí v progamingu!

Byznys hrátky: nejvíce sexy hráči i násilí v progamingu!

Soutěž o „Nejvíce sexy hráče“ je v plném proudu, máme pro vás fotky současných lídrů! * Světem progamingu otřásl skandál, který nemá obdoby * Co jsou to nezávislé hry? Existují vůbec? * Haitská aféra pokračuje, tvůrci GTA: Vice City se třesou! * Tituly EA v nabídce ATC * Chcete být lokalizačním managerem české Cenegy?

16.  12.  2003
Domácí násilí aneb Game Over krutosti a tyranii!

Domácí násilí aneb Game Over krutosti a tyranii!

Americká armáda dokázala projektem America`s Army obrovskou perspektivitu herního trhu, který nabízí mnohé pochutiny - mimo jiné vždy ochotné vojáky, dobře zapadající do řad armády USA. S mnohem ušlechtilejší vizí vyrukovala v těchto dnech česká vláda - v rámci své akce "Domácí násilí" nám nabízím stejnojmennou hru, která poukazuje na všetečné problémy mezilidských vztahů.

15.  10.  2003 | 6
Domácí násilí - boj proti útlaku v podání české vlády!

Domácí násilí - boj proti útlaku v podání české vlády!

13.  10.  2003
100% násilí... Gore přichází!

100% násilí... Gore přichází!

Střílečka s názvem Gore je ve vývoji již více než tři dlouhé roky. Od té doby urazila podstatný kus cesty, jak se mnoho hráčů mohlo přesvědčit z demoverze vydané před několika měsíci. Přesto však to ještě zdaleka nebyl její konec, v čemž bezpochyby všechny utvrdí dlouho očekávaný Goretest2, který má vyjít tento týden.

18.  10.  2001
Počítačové hry a násilí – skrytá hrozba pro naši společnost?

Počítačové hry a násilí – skrytá hrozba pro naši společnost?

Už asi ze stránek Doupěte víte, že se chystá připravování jedné z nejdrsnějších akčních her – Soldier Of Fortune. V některých státech USA ji málem zakázali, v Německu nahrazovali krev hvězdičkami. Škodí snad násilí ve hrách? Jsou ti, kdo je hrají, totální magoři, pošuci a potencionální masoví vrazi?

23.  5.  2001 | 11
Gore – větší než malé množství násilí

Gore – větší než malé množství násilí

Gore jak praví slovník, je prolitá, sedlá krev. Už jenom jméno poměrně dost přesně naznačuje, že zřejmě nepůjde o adventuru od Disneyho, ale s jistotou se můžeme těšit na další first-person střílečku, která si s největší pravděpodobností s nějakým násilím moc starostí dělat nebude.

4.  4.  2000
Amerika a násilí v počítačových hrách

Amerika a násilí v počítačových hrách

Právě v době vánočních nákupů, kdy rodiče vyrážejí do obchodů, aby svá dítka (a případně sebe :-) obšťastnili novými hrami, vyrážejí dva američtí senátoři do útoku proti počítačovému násilí.

29.  11.  1999
12