Nastupující generace

Přečtěte si o tématu Nastupující generace. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nastupující generace, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nastupující generace.Xbox prý stále chystá slabší a levnější konzoli nové generace

Xbox prý stále chystá slabší a levnější konzoli nové generace

Po E3 se objevily zprávy, že Xbox nakonec nechystá dvě verze svojí nastupující generace konzolí. Teď se ale objevují zprávy, které zase vše obracejí o 180 stupňů.

5.  12.  2019 | Xbox | 1
SpekulaceNext-gen
Martin Havel
Srovnání NOVĚ: GameStar 57 vs. Level 107 vs. Score 118

Srovnání NOVĚ: GameStar 57 vs. Level 107 vs. Score 118

Prosincová čísla všech tří papírových časopisů doslova praskají ve švech díky vánočnímu návalu titulů. Přesto se i tentokrát pokusíme vyhodnotit, který časopis toho nabízí čtenářům nejvíce, který má nejzajímavější obsah, a kde hledat nejnabitější přílohu. Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího najdete v dnešním srovnání.

10.  12.  2003 | 1
Téma
Jan Morkes
Časopisy nově: Level 107 – s Gothicem a spoustou recenzí

Časopisy nově: Level 107 – s Gothicem a spoustou recenzí

Nový Level je tu a s ním i prostor pro naše pravidelné podrobné zhodnocení jeho obsahu. Zajímá vás, co skýtá jeho 134 stran? Jak se povedl grafikům vyspravit design? Co se stalo s redakcí? Jestli bude dále psát Michal Rybka? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v dnešní recenzi stosedmého Levelu.

3.  12.  2003
Téma
Jan Morkes
Oficiální stránky hry Halo konečně běží

Oficiální stránky hry Halo konečně běží

Po malém odkladu spustil Microsoft oficiální stránky hry Halo, ale ty se svojí kvalitou těm neoficiálním stále ještě nevyrovnají.

18.  9.  2001
Jan Kuneš
Jak se hraje Anarchy Online

Jak se hraje Anarchy Online

Anarchy Online (AO) je první vlaštovka z nastupující generace masivně multiplayerových her. Má hráčská vášeň mi nedala, a rozhodl jsem se zainvestovat trochu penízků a hru si pořídit. Jaké jsou mé dojmy a čím se hra liší od dalších titulů ve stávající nabídce?

19.  7.  2001 | 8
PreviewOnline
Jan Kuneš
HALO – první z nastupující generace 3D stříleček

HALO – první z nastupující generace 3D stříleček

Velice futuristicky vyhlížející terénní vozidlo s rotačním kulometem umístěným na korbě se prodírá skrz ohnivé gejzíry, které s ohlušujícím hřměním vybuchují všude kolem. Hlavy řidiče a předního i zadního střelce míhají zrádné kulky stejně rychle, jako světelné záblesky. Adrenalin hrozí protrhnout hráze, obličeje všech tří svírá mužná grimasa odhodlaných bojovníků. Obrana nepřátelské pevnosti na druhém konci pláně dlouho nevydrží...

30.  3.  2001 | 2
Preview
Jan Horčík


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole