Odvážlivec

Přečtěte si o tématu Odvážlivec. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Odvážlivec, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Odvážlivec.Vampyr dostane nové obtížnosti pro začátečníky i odvážlivce

Vampyr dostane nové obtížnosti pro začátečníky i odvážlivce

Dontnod oznámil, co můžeme čekat v dalším updatu pro příběhové RPG Vampyr. Zkusíte novou výzvu?

30.  7.  2018 | PC, Xbox One
KomentářRPG
Martin Havel
Recenze: Burnout Paradise – takhle měl vypadat Need for Speed

Recenze: Burnout Paradise – takhle měl vypadat Need for Speed

Když se mi dostane do rukou hra k recenzi, často nacházím věci, které by tam měly být, ale nejsou. Když se mi dostal do rukou Burnout Paradise, nenašel jsem je.

23.  1.  2008 | PC, PS3, X360 | 64
RecenzeZávodníX360PS3PCKonzole
David Sláma
První dojmy: Heroes of Might and Magic 5 – velká dubnová revoluce

První dojmy: Heroes of Might and Magic 5 – velká dubnová revoluce

Říjnová revoluce byla v listopadu a revolučních Heroes of Might and Magic se dočkáme ne v dubnu, ale v květnu. Přesto vám podáváme první zážitky z hraní dvojice kampaní, které jsou již pro hráče připraveny. A právě ty vám ukáží, že pátý díl série je zároveň ďábelský i andělský.

19.  4.  2006 | PC | 11
PreviewDojmyStrategiePC
Petr Kolář
Doom: Desková hra - krve jak z prasete

Doom: Desková hra - krve jak z prasete

Na základně UAC na Marsu došlo opět ke katastrofě. Zní výstraha červeného poplachu a všechny dveře se zavírají. Tuhle scénu všichni známe. Ale když v tu chvíli staví útočník mapu pro trojici mariňáků, tak je to zase něco jiného. Desková hra Doom není rychlá akce. Co ale je se dozvíte v našem článku.

22.  6.  2005 | 2
Deskové hry
Petr Kolář
Nová mega: máme pro vás ukázku Unreal 3 enginu!

Nová mega: máme pro vás ukázku Unreal 3 enginu!

V uplynulém týdnu vévodila naší downloadovací sekci především videoukázka z chystaného Unreal Enginu verze 3. Vedle ní se však neztratily ani další zajímavé kousky - třebas zajímavé video z LOTR: Battle for Middle-Earth, skvělá ukázka z chystané akční hry You Are Empty anebo nový patch pro Call of Duty. To samozřejmě není všechno!

24.  4.  2004
Téma
Jan Horčík
Byznys hrátky: N-Gage QD – finský pokus o herní zázrak?

Byznys hrátky: N-Gage QD – finský pokus o herní zázrak?

Nokia N-Gage QD - druhý finský pokus o herní zázrak? * Blíží se herní výstava E3 – britský Ubi Soft se vytáhne s Prince of Persia 2 a Far Cry Instincts, co představí česká Cenega? * Take Two v problémech, opouští prezident společnosti potápějící se loď? * V Japonsku budou hodnotit obsah her po novém! * CENEGA CZECH připravuje druhý výprodej!

20.  4.  2004
Téma
Kamil Gric
Stahujte neskutečnou nahrávku z ukázky Unreal 3 enginu!

Stahujte neskutečnou nahrávku z ukázky Unreal 3 enginu!

17.  4.  2004 | NES
Jan Horčík
Recenze: FIFA 2003 – vytoužená revoluce?

Recenze: FIFA 2003 – vytoužená revoluce?

Každý rok je tu zas a zas s námi, o rok zelenější, fotbalovější a starší. Ano, mluvím o fotbalové sérii FIFA, která pravidelně na podzim zavítá do domovů stovek nadšených fanoušků kulatého nesmyslu. Právě oni se mohou těšit ze zatím posledního ročníku s pořadovým číslem 2003. Položme si nyní onu zásadní otázku - je konečně očekávanou revolucí?

11.  11.  2002 | 16
RecenzeSportovní
Kamil Gric
Týden v rubrice Plné hry: rozmarné léto

Týden v rubrice Plné hry: rozmarné léto

Spousta našich spoluobčanů či školou povinných jedinců si v posledních dnech užívá vysokých teplot a krásného počasí – ano, čas dovolených hraje prim. To však není důvod, abychom vám jako každý pondělek opět nepřinesli nový přehled všech plných her za uplynulý týden. A co vás čeká tentokrát? Pirát silnic v českém podání * Sbírka hlášek Duke Nukema * Parádní akční hra v podobě Phobia III: Edge of Humanity * SexyBreak aneb další z řady Arkanoidů * Desková hra „Dáma“ tentokráte na PC.

15.  7.  2002
Freehry
Kamil Gric
South Park Snowboard – úleťárna pro dlouhou chvíli

South Park Snowboard – úleťárna pro dlouhou chvíli

South Park? Ano, to je ten kultovní seriál z prostředí amerického horského městečka, ve kterém vystupují čtyři veselí hoši – Kenny, Kyle, Stan a Cartman. Snowboard? Jeden ze zimních sportů, který se poslední dobou hodně rozmáhá. Obě věci v počítačové hře? Našel se odvážlivec, který takřka nemožné spojil.

13.  6.  2001 | 4
Freehry
Kamil Gric


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole