Ostatní série

Přečtěte si o tématu Ostatní série. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Ostatní série, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Ostatní série.MobilyRecenzeMobilní hry
Assassin

Assassin's Creed Rebellion: mobilní bratrstvo (recenze)

Ubisoft se na mobilním trhu pohybuje už pár let a Rebellion není prvním titulem série, který si na mobilech můžete zahrát. Vašim úkolem tentokrát bude vybudovat silné a vražedné bratrstvo. Jak si stojí v porovnání s konkurencí?

2.  12.  2018 | Android, iOS | 1
AkceTéma
Budoucnost Assassin

Budoucnost Assassin's Creed: došel značce dech?

Vyčerpání látky či „únava materiálu“ se časem objeví u mnoha produktů. Každý si jistě vzpomene na kopu filmů, seriálů i her, které byly již dávno tematicky vycucnuty a přesto jejich další sequely stále zaplňují pulty. Výjimkou bohužel od jisté doby není ani svého času převratná série Assassin’s Creed.

21.  2.  2016 | PC, PS3, X360 | 11
Téma
Doupěcí anketa: sportovní série

Doupěcí anketa: sportovní série

Na otázku "Jakou sportovní sérii máte nejraději" jsme se zeptali i členů redakce. A jak odpovídali? Dozvíte se v našem článku.

21.  9.  2008
AkceRecenze
StarTrek: DS9: The Fallen - Červí díry jsou všude

StarTrek: DS9: The Fallen - Červí díry jsou všude

Nedávno jsem se tu rozplýval nad ST: Voyager: Elite Force a už je tady další příspěvek do utěšeně se rozrůstající rodiny her ze světa ST. Narozdíl od Voyageru se mi svět DS9 jeví daleko více konzistentní a jednotlivé díly by se daly spojit do filmu lépe než příhody kapitána Janewayové; škoda jen, že DS9 u nás není ani zdaleka tak známý jako ostatní série.

2.  1.  2001