Páté kolo

Přečtěte si o tématu Páté kolo. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Páté kolo, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Páté kolo.Příští patch do hry Hearthstone přinese nerfy klíčových karet

Příští patch do hry Hearthstone přinese nerfy klíčových karet

Blizzard zveřejnil změny, které plánuje udělat v další aktualizaci. Nejvíce se zřejmě dotkne paladina, warlocka a quest rogue.

16.  5.  2018 | Android, iPhone, PC
Battlefield 1 konečně představuje kampaň

Battlefield 1 konečně představuje kampaň

Singleplayerová kampaň očekávaného Battlefieldu 1 se nám dnes konečně představila. Dočkáme se příběhu několika postav v arabské poušti i na evropských válečných polích.

27.  9.  2016 | Xbox One, PC
Recenze: Pro Evolution Soccer 2009 – kam putuje žezlo

Recenze: Pro Evolution Soccer 2009 – kam putuje žezlo

Už několik let světu vévodí fotbalová simulace „PES“. Neusnul psík na vavřínech schovaný ve své boudičce s žezlem v tlapkách? Dozvíte se v recenzi.

13.  11.  2008 | PC | 3
Preview: Fallout 3 – třetí Fallout pod rentgenem

Preview: Fallout 3 – třetí Fallout pod rentgenem

Fallout 3 byl doprovázen nesmírnými porodními bolestmi, z jejichž sevření se napoprvé nevymanil a Van Buren tak zemřel. Matka Bethesda však lítostně povzdechla a rozhodla se koupit práva na „znovuzrození“ značky. A byť je vydání pověstné trojky ještě daleko, první závany informací zní více než lákavě. Tedy kromě Nuke Coly. Ta bude stejně hnusná.

4.  7.  2007 | PC | 18
Kauza rozchodu Electronic Arts a Cenegy, 1.díl

Kauza rozchodu Electronic Arts a Cenegy, 1.díl

Když se rozejde světový vydavatel s českým distributorem, je to v herní branži vždy důležitá zpráva. Když se však rozejde největší vydavatel s jedničkou na českém trhu, je to událost roku. Proto jsme se na kauzu Electronic Arts vs. Cenega podívali pěkně zblízka a výsledky přinášíme v dnešním prvním dílu článku, který se zabývá právě tím, proč se tyto společnosti nedohodly na pokračování smlouvy.

24.  10.  2003 | 15
Leisure Suit Larry 6

Leisure Suit Larry 6

Návod.

14.  12.  2000 | PC | 1
Soutěžím, soutěžíš, soutěžíme – a vyhráváme!

Soutěžím, soutěžíš, soutěžíme – a vyhráváme!

Soutěže patří neodmyslitelně ke koloritu Doupěte – každých čtrnáct dní zde je vyhlašována nová soutěž, každých čtrnáct dní si alespoň tři soutěžící odnesou originální hry nebo jiné dárky, dalo by se tedy konstatovat, že mnohým ze čtenářů život probíhá ve čtrnáctidenní periodě, ve které mají šanci vyhrát. Páté kolo však mělo výherců rovnou pět. Zde jsou, spolu s komentářem.

29.  9.  2000 | 3