Praporek

Přečtěte si o tématu Praporek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Praporek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Praporek.EA couvá a v Belgii už nebude možné kupovat lootboxy do FIFY za peníze

EA couvá a v Belgii už nebude možné kupovat lootboxy do FIFY za peníze

Válka o lootboxy se chýlí ke konci a EA mává bílým praporkem.

30.  1.  2019 | PC, Xbox One, Xbox
Dead Island 2: klasická zombie řezanice s kapkou humoru

Dead Island 2: klasická zombie řezanice s kapkou humoru

Krásné a slunné pláže americké Kalifornie plné sexy žen v bikinách a vysportovaných chlapíků, kteří se postupně mění pod vlivem nákazy na zombie? Je to tak, nový Dead Island se blíží.

31.  12.  2014 | PC, Xbox One
Recenze: Buzz! The Sports Quiz –  sportovní bzučení

Recenze: Buzz! The Sports Quiz – sportovní bzučení

Víte, kde se konaly zimní olympijské hry roku 1998? Jak se boduje kriket? Kdo trénuje anglickou fotbalovou reprezentaci? Ano? Tak to se honem přihlaste do nějaké televizní soutěže. Že se bojíte kamer? Kašlete na televizi a hrajte Buzze, sice nic nevyhrajete, ale pobavíte se skvěle.

30.  10.  2006 | 2
Recenze: Test Drive Unlimited – nová generace závodění

Recenze: Test Drive Unlimited – nová generace závodění

Začněte šetřit. Nejdřív budete potřebovat Xbox 360 a Test Drive Unlimited, to je ale to nejmenší. Pak totiž budete potřebovat letenku a dům na Oahu. Proč tomu tak je a kam mi poslat peníze, abych mohl na Havaj také, se dozvíte v tomto článku.

5.  10.  2006 | X360 | 10
Recenze: Flatout 2 - nejrychleji a nejzběsileji

Recenze: Flatout 2 - nejrychleji a nejzběsileji

Arkádovým závodům na PC v podstatě kraluje série Need for Speed. Na konzolích má aspoň konkurenci ve hrách jako Project Gotham Racing a Burnout, ale na PC jasnou hegemonii narušil snad až Flatout. Teď je tu druhý díl a ze svých ambicí rozhodně neslevil.

1.  8.  2006 | PC | 37
Recenze: Rifts: Promise of Power

Recenze: Rifts: Promise of Power

Země už není co bývala. Proudy magické energie se kříží a vzniklými trhlinami se dere ven vesmírná havěť. A že se nesnese mezi sebou ani s domorodci, je zaděláno na pořádný průšvih. Mobilní stratégové a RPG hráči, osud planety je ve vašich rukou.

30.  12.  2005 | 2
Settlers 2: Veni, vidi, vici

Settlers 2: Veni, vidi, vici

Kompletní návod a průvodce se spoustou užitečných rad.

7.  3.  2001 | PC | 4
3D akce trochu jinak

3D akce trochu jinak

Máte rádi 3D akční hry? Hráváte je často po síti nebo Internetu? Někdy vás už nebaví to neustálé hopsání a střílení po všem, co se kde šustne a chtěli byste zkusit něco trochu jiného? Právě vám se chci věnovat v tomto článku a nabídnout několik možností, jak v 3D hře zažít něco jiného, než nač jste asi zvyklí. Méně akce, více týmové strategie, opatrnosti, taktiky, lsti a spoléhání jeden na druhého. To je téma, o kterém se v tomto článku bude dále psát.

7.  5.  2000 | 2