Prosperita

Přečtěte si o tématu Prosperita. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Prosperita, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Prosperita.Far Cry New Dawn: za obnovou Prosperity (recenze)

Far Cry New Dawn: za obnovou Prosperity (recenze)

Ještě to není rok, co vyšlo Far Cry 5 a už tady máme jeho sequel. New Dawn se ale ani nesnaží působit jako další velký díl. Jak si vede v porovnání s ostatními menšími hrami této série?

14.  2.  2019 | PC, Xbox One, Xbox
Nové hry na obzoru: modlete se, přichází Preyground!

Nové hry na obzoru: modlete se, přichází Preyground!

Pořádná finská akce, která kombinuje starý přístup s novými technologiemi? Preyground! * Kdo má chuť na pořádnou tahovou sci-fi strategii, pochutná si na Supremacy: Four Paths to Power * A pro milovníky akčních arkád je tu hra CT Special Forces: Fire for Effect

10.  3.  2005
Týden v rubrice Plné hry: ve znamení Becherovky

Týden v rubrice Plné hry: ve znamení Becherovky

Uplynulý týden se nesl výhradně pod taktovkou soutěžních kousků z letošní Becherovky Game, která byla letos obzvláště vydařená. Je libo vítězný Becherov, jenž uchvátil porotu svou podobností s populární Grand Theft Auto, nebo byste raději něco pikantnějšího? Vybere si každý.

10.  12.  2004
Kohan: Immortal Sovereigns – fantasy pro osm

Kohan: Immortal Sovereigns – fantasy pro osm

Spousta her nabízí vize toho, jak by svět vypadal, kdyby se vlády zmocnila ta která strana, byť se svou podstatou vše karikuje do podoby poněkud méně ostentativní. U realtime strategií to platí dvojnásob. V Kohanu je ale problém jiný – zde totiž do boje vyrážíte coby nesmrtelný, nemáte tedy zdánlivě co ztratit, ne?

2.  6.  2000 | 6