Unreal

Přečtěte si o tématu Unreal. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Unreal, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Unreal.Aim Trainer pro Unreal Tournament

Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.

25.  4.  2000
Y2K chyba v Unreal Tournamentu – je to vůbec možné?

Y2K chyba v Unreal Tournamentu – je to vůbec možné?

Na velice zajímavou chybku hry Unreal Tournament přišel jeden z mých kolegů při síťové hře – a dá se říci, že skutečně jen náhodou. Předpokládalo se, že problém roku 2000 byl již jednou pro vždy zažehnán, poté, co jsme spokojeně přežili 29. únor 2000. Ouha, opak je pravdou a je třeba se připravit na nejhorší.

1.  4.  2000 | 3
Dark Sector – ve stopách Unrealu?

Dark Sector – ve stopách Unrealu?

Nejspíš už vás ta myšlenka také napadla. Když mohou mít příznivci RPG svoji Ultimu Online a Asheron´s Call, proč by něco podobného nemohli mít milovníci first-person stříleček? Stejnou otázku si položili i tvůrci Unreal:Tournamentu a dali se do díla na monumentální online hře, které dali jméno zavánějící temnou akcí: Dark Sector.

31.  3.  2000
Unreal Tournament Patch 413

Unreal Tournament Patch 413

Epic se po delší pauze strávené prací na opravě všelikých much a mušek vrhl na další opravný balík, který uvedl včera ve všeobecnou známost a k volnému šíření. Co přesně patch povyšující hru na verzi 413 dělá, to se dočtete zde.

30.  3.  2000 | 1
Enclave: je to víc Quake nebo Unreal Tournament?

Enclave: je to víc Quake nebo Unreal Tournament?

V týdnu jsem zde na těchto stránek sepsal článek o nově ohlášené hře Enclave od StarBreeze Studios. Podle ve stejný den uveřejněného videa je Enclave zajímavým mixem jak Quake III Arena, tak stejně tak opěvovaného Unreal Tournamentu. Je to sporné – udělejte si tedy na Enclave vlastní názor.

25.  3.  2000 | 8
Infiltration 2.7 pro Unreal Tournament

Infiltration 2.7 pro Unreal Tournament

Infiltration je herní mód, který vytvořili Sentry Studios pro další rozšíření možností Unreal Tournamentu. Mód je zde na místě spíš než označení mutátor, neboť kromě map je zde možno měnit téměř cokoli. A zřejmě i mapy brzy přijdou. Pokud jste fanoušky reálných zbraní, budete nadšeni. Ale nejen nové zbraně jsou zahrnuty v tomto módu – Infiltration přináší i úplně nové prvky do hry, které hru oživují a mění.

2.  2.  2000 | 6
Unreal Tournament 405b Patch

Unreal Tournament 405b Patch

10. ledna byl vydán patch povyšující hru na verzi 405b. Odstraňuje problémy zejména při multiplayerovém hraní a přidává několik drobných vylepšení.

12.  1.  2000 | 2
Unreal Tournament (naživo)

Unreal Tournament (naživo)

Hře Unreal Tournament bylo na stránkách Doupěte věnováno prostoru za poslední dobu opravdu mnoho – počínaje prvními rozhovory s vývojáři, přes obsáhlou recenzi až po obrovskou masu vylepšení, která ve hře jdou provést. Dnešní večer, ten bude patřit jen Unreal Tournamentu – bude to poprvé a bude to pro vás.

12.  1.  2000 | 1
Unreal Tournament Darkmatch

Unreal Tournament Darkmatch

Co by to bylo za hru, kdyby nešla hrát potmě. Znalci Unrealu jistě vědí, o čem bude řeč. Těm ostatním prozradím, že se jedná o upravený herní mód Deathmatch, který se hraje potmě a každý hráč má na hlavě tzv. čelovku, což je taková ta svítilna na gumě, kterou u nás seženete za pár šlupek v každé nálevně na ostravsko-karvinsku. Tento mód byl součástí Unrealu, a tvůrci Unreal Tournamentu jej do hry rovněž zahrnuli, nicméně jej jaksi utajili.

27.  12.  1999 | 4
Editování v Unreal Tournamentu

Editování v Unreal Tournamentu

Jsou Vánoce, Unreal Tournament je venku, a tak spousta jeho milovníků se už těší na dny vánoční pohody, strávené u svého Pentia hraním této skvělé akčně-taktické pařby. Pro ty, kdo kromě akce mají kreativní duši a láká je myšlenka na vytvoření vlastní mapy, modelu, módu nebo čehokoli jiného pro Unreal Tournament a chybí jim potřebné informace o tom, jak toho dosáhnout, existuje na Internetu pomoc.

22.  12.  1999 | PC
Unreal Tournament - cheaty

Unreal Tournament - cheaty

Bylo jen otázkou času, než se vyrojí cheaty na jednu z posledních 3D pecek – na Unreal Tournament – přejete-li si tedy tradiční podvůdky jako nesmrtelnost či zbraně, ale i procházení zdí a podobné drobnosti, čtěte – mámě pro vás celkem 13 rad, jak si hraní zjednodušit.

20.  12.  1999 | PC
Unreal v hávu UT

Unreal v hávu UT

Chcete si zkusit zahrát Unreal a mít přitom k dispozici zbraně a další artfakty jako v Unreal Tournamentu? Je to možné! Na Internetu se objevil návod, jak zeditovat soubor UnrealTournament.ini tak, abyste se po spuštění Unreal Tournamentu ocitli v singleplayer módu Unrealu (podmínkou samozřejmě je, že vlastníte CD s Unrealem).

20.  12.  1999
Rocket Arena pro Unreal Tournament

Rocket Arena pro Unreal Tournament

Příznivci akčních her a především fanoušci her Quake I a Quake II budou jistě tento populární mód znát. Jejich populární tvůrce David Wright se rozhodl vytvořit tento mód také pro Unreal Tournament.

17.  12.  1999 | 3
Unreal Tournament v. 4.02 patch

Unreal Tournament v. 4.02 patch

Hráli jste v poslední době Unreal Tournament? Narazili jste na nějakou chybu, kterou obsahoval? Možná právě tento patch pomůže vašemu trápení. A pokud ne, přispějte svým názorem k tomu to článku - třeba se najde někdo, kdo vám dokáže pofoukat ránu.

17.  12.  1999 | 1
Unreal Tournament

Unreal Tournament

Konec tohoto roku je v profesionálním herním průmyslu ve znamení nové orientace 3D akčních her. Jedná se o to, že spíše než na příběhem protkanou linii se v nich výrobci začínají orientovat na smažbu více hráčů proti sobě.

13.  12.  1999 | 3
Unreal Tournament a jeho problém s Direct3D

Unreal Tournament a jeho problém s Direct3D

Máte některou z nadupaných videokaret jako TNT2, ATI Rage 128, Matrox G400, Savage 2000 nebo GeForce256 a běží vám prodejní verze Unreal Tournamentu pomaleji než jeho poslední demo?

1.  12.  1999 | PC
Interview s Erikem de Neve o Unreal Tournamentu

Interview s Erikem de Neve o Unreal Tournamentu

Unreal Tournament, spolu s Quakem 3 nejočekávanější 3D hra tohoto podzimu, bude již každou chvíli mezi námi. Časopis Gamesurge přinesl rozhovor s Erikem de Neve, programátorem firmy Epic, který měl v UT na starost zvláštní ohňové a vodní efekty.

25.  11.  1999
Unreal Tournament - patch 348

Unreal Tournament - patch 348

348: Přináší pár nových oprav a změn....

23.  10.  1999
Unreal Tournament - demo

Unreal Tournament - demo

Po majitelích karet s čipsetem 3dfx se...

29.  9.  1999
Unreal Tournament – umělá inteligence nové generace?

Unreal Tournament – umělá inteligence nové generace?

Když byl v roce 1998 uveden na trh Unreal, jedním z jeho nejvíce ceněných atributů byla umělá inteligence monster a botů, za kterou stál Steve Polge, autor slavného Reaper Bota pro hru Quake. Nyní, když jsme se dočkali demoverze Unreal Tournamentu, Steven Polge mluví o AI nové generace.

26.  9.  1999 | 1
Unreal Tournament - demo

Unreal Tournament - demo

A je to tady! Demo na dlouho očekávanou...

18.  9.  1999
Unreal - cheaty

Unreal - cheaty

Během hry vyvolejte konzoli klávesou...

16.  8.  1999 | PC | 1
Unreal - patch 224

Unreal - patch 224

Důležité informace o upgradech Unrealu...

19.  7.  1999
12345678