Velký milovník

Přečtěte si o tématu Velký milovník. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Velký milovník, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Velký milovník.GDS 2017: Rozhovor s Pavlem Jiřím Strnadem o RPG titulu LostHero

GDS 2017: Rozhovor s Pavlem Jiřím Strnadem o RPG titulu LostHero

Zajímavý příběh a inspirace vývojářů v populární hardcore hře Dark Souls? To zní zajímavě že?

21.  2.  2018 | PC
Call of Duty: Advanced Warfare – popcornový výplach (recenze)

Call of Duty: Advanced Warfare – popcornový výplach (recenze)

A je to tu zase. Je zde konec roku a s ním i obligátní díl válečného eposu Call of Duty, který tentokrát slibuje žádané inovace. Skutek utek?

4.  11.  2014 | Xbox One, PC, PS3 | 7
Cluedo Chronicles 1 : Fatal Illusion

Cluedo Chronicles 1 : Fatal Illusion

Máte rádi záhadné a napínavé příběhy s překvapivým koncem? Chcete se stát stejně dobrým soukromým detektivem jako Phill Marlow či Tex Murphy? Čtěte dál. Tenhle zapeklitý případ určitě vyřešíte, pokud ovšem přežijete! Je Silvestr roku 1938. Nalézáte se na palubě luxusní soukromé jachty boháče a výstředníka Iana Masque, kam jste obdrželi pozvánku na večírek. Ale proč?

8.  12.  1999 | 1
Hidden & Dangerous

Hidden & Dangerous

První pokus českých programátorů o průlom do neúprosného světa zahraničního herního byznysu se povedl nad očekávání. Illusion Softworks přišli se správnou věcí včas na správné místo a jejich vojenská akce Skrytý & Nebezpečný již delší dobu trůní na předních místech žebříčků prodejnosti v mnoha zemích. Doufejme, že toto pořádné blýsknutí na lepší časy nezůstane osamoceno. I když od vydání hry již nějaký čas uplynul, nemohli jsme vám recenze na tento český skvost ušetřit.

19.  9.  1999 | 2