Vodní živočich

Přečtěte si o tématu Vodní živočich. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vodní živočich, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vodní živočich.Debris: v hlubinách číhá ryba (recenze)

Debris: v hlubinách číhá ryba (recenze)

Život potápěče může být velmi strašidelný. O dosažení hrůzy v hlubinách moří se snažilo studio Moonray se hrou Debris. Ale bát se nejspíš nebudete.

19.  4.  2018 | PC | 1
Ty největší herní bizáry aneb když si vývojáři trošku šlehnou

Ty největší herní bizáry aneb když si vývojáři trošku šlehnou

Ne všechny hry jsou epické záležitosti s bohatým příběhem. Některé jsou dost zvláštní.

1.  12.  2016 | 4
Recenze: Donkey Kong Jet Race – pokus o konkurenci Mario Kart

Recenze: Donkey Kong Jet Race – pokus o konkurenci Mario Kart

Slavný Donkey Kong konečně přichází i na Wii, ovšem nikoliv v plošinovce, ale v roli účastníka zběsilých arkádových závodů. V této disciplíně jsou na herních strojích od Nintenda odjakživa jedničkou tituly ze série Mario Kart. Bude hře Donkey Kong Jet Race stačit netradiční ovládání k ohrožení pozice krále žánru?

12.  2.  2008 | Wii | 1
Pokračování Summonera

Pokračování Summonera

Bylo nebylo, odehrál se kdysi v daleké zemi zvané Království Medévské jeden velice zvláštní příběh. Jeho hlavním hrdinou byl Josef, chlapec vládnoucí nadpřirozenými silami Vyvolávače. Jednoho dne byla jeho země napadena a on se musel vydat hledat kouzelné prsteny, aby mohl nájezdníky přemoci. Ta hra se jmenovala Summoner a vyšla už před téměř dvěma lety. Dnes chystá společnost Volition její pokračování, které má navázat na nepochybné kvality tohoto výborného RPG.

8.  4.  2002 | 3