Žranice

Přečtěte si o tématu Žranice. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Žranice, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Žranice.Call of Duty: Modern Warfare si na PC ukousne skoro 200 GB volného místa

Call of Duty: Modern Warfare si na PC ukousne skoro 200 GB volného místa

Call of Duty přináší nový engine a s ním přichází i solidní žranice disku.

10.  10.  2019 | PC | 3
Reportáž: Launch party her Korea a UFO v oblacích

Reportáž: Launch party her Korea a UFO v oblacích

Na poslední zářijový večer si největší distributor počítačových her v ČR, společnost Cenega, připravila mimořádnou akci: launch party ostře sledovaných českých her UFO: Aftermath a Korea: Forgotten Conflict. Mezi pozvanými byly všechny významné osobnosti české (novinářské) herní scény. Jak se celá akce vydařila? Čtěte naši reportáž!

2.  10.  2003 | 2
Reportáž z GC 2003: představení slovem i obrazem

Reportáž z GC 2003: představení slovem i obrazem

Ačkoliv se jedná teprve o druhý ročník Games Convention v Lipsku, tato herní akce nemá v Evropě obdoby. Dostavili se tentokrát víceméně všichni, kdo v herní branži něco znamenají a veletrh zahájil velkolepý koncert herní hudby, první svého druhu v Evropě. Doupě se s dojetím zúčastnilo koncertu, zdokumentovalo hry na výstave a vyslechlo německé hráčky!

23.  8.  2003
Další add-on pro The Sims

Další add-on pro The Sims

Před několika málo dny oznámila společnost Electronic Arts, že na jaře tohoto roku by měl vyjít titul "The Sims House Party Expansion Pack". Tento přídavek k nejprodávanější hře roku 2000 bude obsahovat nové postavy, činnosti, styly architektury, objekty, hudbu a další. A co víc - konečně bude možné pořádat pořádné domácí party!

23.  1.  2001 | 5