The Ascent (760 Kč):  Pokud váš hlad po futuristickém prostředí neuspokojil loňský Cyberpunk 2077, máme tady pro vás jiného kandidáta, který by tuto roli mohl zastat. The Ascent je akční RPG střílečka s izometrickým pohledem od studia Neon Giant, pro které je to první velký projekt.

The Ascent (760 Kč): Pokud váš hlad po futuristickém prostředí neuspokojil loňský Cyberpunk 2077, máme tady pro vás jiného kandidáta, který by tuto roli mohl zastat. The Ascent je akční RPG střílečka s izometrickým pohledem od studia Neon Giant, pro které je to první velký projekt.

 The Ascent:  Jednoho dne se ale monotónní život prostého dělníka zvrhne do pořádné akce. Shodou okolností se stanete součástí událostí, které vedou k náhlému zavření korporace a život vaší čtvrti je tak v ohrožení. Je tedy na vás, abyste zjistili, co za tím stojí.

The Ascent: Jednoho dne se ale monotónní život prostého dělníka zvrhne do pořádné akce. Shodou okolností se stanete součástí událostí, které vedou k náhlému zavření korporace a život vaší čtvrti je tak v ohrožení. Je tedy na vás, abyste zjistili, co za tím stojí.

 The Ascent:  Obyvatelstvo se skládá z různých ras pocházejících ze všech koutů galaxie. Vy hrajete za dělníka, který je pro výše zmíněnou korporaci pouhým otrokem. Stejně tak i zbytek obyvatel vaší čtvrti. 

The Ascent: Obyvatelstvo se skládá z různých ras pocházejících ze všech koutů galaxie. Vy hrajete za dělníka, který je pro výše zmíněnou korporaci pouhým otrokem. Stejně tak i zbytek obyvatel vaší čtvrti. 

 The Ascent:  Do zdejšího světa jménem Veles se můžete pustit sami nebo v kooperaci. Metropole, ve které žijete, ovládá obří korporace. I když to z dálky vypadá, jako místo ideální pro život, tak po procházce v jeho temných uličkách byste určitě změnili názor. 

The Ascent: Do zdejšího světa jménem Veles se můžete pustit sami nebo v kooperaci. Metropole, ve které žijete, ovládá obří korporace. I když to z dálky vypadá, jako místo ideální pro život, tak po procházce v jeho temných uličkách byste určitě změnili názor. 

 The Ascent (760 Kč):  Pokud váš hlad po futuristickém prostředí neuspokojil loňský Cyberpunk 2077, máme tady pro vás jiného kandidáta, který by tuto roli mohl zastat. The Ascent je akční RPG střílečka s izometrickým pohledem od studia Neon Giant, pro které je to první velký projekt.
13
Fotogalerie

The Ascent bude izometrická kooperační střílečka v kyberpunkovém světě

Nezávislé studio Neon Giant nám během vysílání Inside Xbox představilo svoji střílečku

Včerejší vysílání Inside Xbox představilo spoustu zajímavých projektů a jedním z těch, který by mohlo do povědomí dostat nové vývojářské studio je bezesporu titul The Ascent, který přinese kooperační akci v izometrické střílečce zasazené do světa kyberpunku. Ačkoliv na hře pracuje malé indie studio, rozhodně o ni nepečují žádná béčka. Velká část týmu má za sebou už práce na AAA titulech jako Wolfenstein, Gears of War nebo Doom. 

Hra nese název po korporaci The Ascent Group, která začala vlastnit všechny a všechno. Jakmile ale dojde ke kolapsu této korporace, celý svět je uvržený do chaosu a odkázaný na sebe. Gangy a zlé korporace se snaží na tom získat a vy budete muset bojovat, abyste jim v tom zabránili a zároveň zjistili, jak k pádu společnosti došlo. Hra by měla vyjít během podzimu na PC, Xbox Series X a Xbox One. I zde díky principu Smart Delivery bude stačit koupit Xbox One verzi, abyste následně na nové generaci mohli hrát tu nejlepší verzi hry, aniž byste do ní znovu investovali.

Určitě si přečtěte

Články odjinud