The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4

14
Fotogalerie

The Sims 3 - rozhovor se simíky

Trojice milých simíků si našla chvíli na rozhovor s námi. Dozvíte se tak přímo z první ruky, jak se jim žije v novém díle, ale i mimo něj.

Znáte Terku, Werču a Dannyho? Tahle trojice simíků se vymanila všem omezením a svými životními zážitky se dostali i na populární server Líbímseti.cz. Rozhodli jsme se s nimi udělat rozhovor a zjistit pro vás o nich něco bližšího.

 

Ahoj, jsme rádi, že jste si udělali čas na náš rozhovor – je mi jasné, že dámy toho mají spoustu co zařizovat a řešit v milostném životě; kdežto zde přítomná superhvězda, Danny Rock, má jistě spoustu práce nejen s fanynkami, ale také s kapelou a skládáním nových písniček. Rychle ale k první otázce:

1) Začneme zlehka, takovým malým představením vašeho charakteru. Můžete na úvod prozradit nějaká malá osobní data, typu kolik vám je let, kde pracujete a podobné věci?

 • Terka: Ahoj, tak já sem Terka a je mi 17, ale brzo už budu mít 18tý narozky. Sem narozená ve znamení panny a podle mě tomu moje povaha přesně odpovídá. Jinak bydlim v Praze na Žižkově, mám supr rodiče a starší ségru, která studuje vejšku. Já zatím chodim na gympl, příští rok maturuju, ale určitě chci pokračovat dál. Miluju squash, jógu a tancování. A nesnáším takový ty večírky plný zmalovaných holek a nagelovaných kluků. A taky falešný a zlý lidi.
 • Werča: No, tak já se jmenuju Werča, je mi 18. Studuju gymnázium předposledním rokem a bydlím na Praze 3, Jarowě, s rodičema. Sourozence žádný nemám, možná smůla, možná štěstí…:0) We wolným čase wětšinou nakupuju, nebo se koukám na telewizi, moje koníčky jsou moderní tance. Jsem welmi společenská bytost, takže mi wětšinou neujde žádná párty a podobně.
 • Danny: Jmenuju se Daniel, ale všichni mi říkaj Danny. Nedávno mi bylo už konečně 18, takže si už můžu užívat všechny taje dospěláckýho života oficiálně :)) Mým největším koníčkem je hudba, hraju na elektrickou kytaru (zvládám teda i španělu, ale elektrická mě baví víc…) a občas i zpívám, skládám hudbu nebo texty. I školu mám tak trochu spojenou s muzikou – dělám pajdák se zaměřením na hudbu. Jinak bydlím s mámou v Praze.

sims3_42.jpg sims3_43.jpg

2 )Když už jsme nakousli vaši školu, co na ní považujete za nejzajímavější a jak vás vůbec baví? Musíte se na ni nějak výrazněji připravovat

 • Terka: Tak gympl sem si vybrala, protože je takovej všeobecnej. Jak sem říkala, chtěla bych, stejně jako ségra, jít na vejšku – asi na nějakou psychologii, ještě nevim přesně. A učení mi docela jde, takže to s tou přípravou není tak hrozný, ale občas se učit musim.
 • Werča: No takže, na gympl jsem šla hlawně kwůli jazykům, což je jediný co mě na škole oprawdu bawí, zato nesnáším matiku, se kterou mám wětšinou problémy a musí mi pomáhat kamarádka Terka, ale jinak školu docela zwládám bez problému, ale na písemky se musí učit každý…
 • Danny: Já si svojí školu vybral hlavně proto, že nabízela rozšířenou výuku zaměřenou na hudbu. Na konzervu jsem se bohužel nedostal, tak klaplo aspoň tohle :) Jinak samozřejmě hudebka je super, ale pak je tam spousta ptákovin kolem, který mě nijak zvlášť neberou, ale nějak se to přežít musí.

VIDEO: 1749 'Sims 3 - trailer'

3) No, asi toho už o té nepříjemnější části trávení času bylo řečeno dost, takže se začnu ptát na koníčky. Vzhledem k tomu, že tady Danny má kapelu bych se rád zeptal, jaký styl hudby nejčastěji posloucháte a co za vyšlá alba vás v poslední době zaujalo?

 • Terka: Já mám nejradši pomalejší hudbu, která má pěknou melodii – třeba takovýho Joshe Grobana nebo Michaela Bubleho. Ale snesu cokoliv, ráda mám i taneční hudbu nebo rock.
 • Werča: Předewsím poslouchám to, co se zrowna hraje w telewizi, nebo rádiu… Hlawně teda pop, nebo taneční hudba, cokoliw co je žiwý a dá se na to tancowat. Třeba Kate Perry, Pussycat Dolls a občas i nowý písničky od Flipsyde… :0)
 • Danny: No teda, někdo slyšel o našem PokRocku? Tak to je pecka! Já toho poslouchám kupu, ale tak baví mě třeba český Sunshine. Má to šťávu a navíc se kluci dovedli prosadit i mimo ČR a proto je obdivuju a dá se říct, že jsou tak trochu naším vzorem. A v empétrojce mi poslední dobou hrajou taky nejčastějc právě Sunshine, nebo třeba Kraftwerk a Billy Talent.

sims3_40.jpg sims3_41.jpg

4) No, dalo se čekat, že budete mít podobný vkus, jako většina mladých lidí :) Když už jsme u toho moderního proudu – co vy a počítačové hry, videohry a podobné věci? Hrajete často, málo nebo třeba vůbec? Nebo jste až takoví maniaci, že nemůžete vylézt z bytu bez toho, abyste v kapse měli mobil s jednoduchou hrou?

 • Terka: Tak mně se kamarádi smějou, že sem závislá :-) miluju simíky, takže teď, co vyšly nový The Sims 3, tak sem blahem bez sebe a trávim u toho hodně času, ale tak hrozný, abych nevylezla z pokoje, to se mnou není :-)
 • Werča: No hry mě zas tolik neberou, ale zato se nemůžu hnout od chatu, když jsem doma, nebo prolézáním blogů. Ale často chodím ven s kámošema po městě, takže maniak opravdu nejsem :0) I když jsem teď dostala od rodičů ty nový Simsy, tak uvidíme :)
 • Danny: Já si radši hraju v garáži nebo ve zkušebně s kytarou :-) Občas nějakou gamesku zkusim taky, ale já u toho nikdy moc dlouho nevydržím. Navíc jsem snad nikdy nic nedohrál do konce – teda možná kromě Solitairu :D Teď doufám, že mě čtenáři neukamenujou nebo nezavrhnou :)) Ještě jen dodám, že někdy dáváme s klukama na stejšnech Tekkena a to je dycky parádní zábava!

VIDEO: 1675 'Sims 3 - Susan má anglický talent'

5 )Zajímavé a trošku různící se názory, ale neodpustím si ještě jednu otázku na toto téma – pomáhají vám v rozhodování, jakou hru si koupit i herní weby? Jaký je váš nejoblíbenější?

 • Terka: Herní weby sleduju a to hlavně recenze. O tom, že měly vyjít nový The Sims 3 už sem věděla pěkně dlouho a pořád sháněla nějaký informace. A nejoblíbenější herní web..no tak to je jasný kterej, když se mnou děláte rozhovor :-) je to samozřejmě Doupě.cz :-) ne vážně, máte tu plno aktuálních informací a člověk si tu vždycky najde to, co ho zajímá.
 • Werča: Herní weby moc nesleduju, jen když mi někdo řekne o nějaký nowý hře a není mi příliš jasný o čem je, tak se mrknu k wám ;0). Ale jinak bohužel se hrám oprawdu moc newěnuju a radši koukám po klucích.
 • Danny: Teda vy mi dáváte :) Musim říct, že na Doupě.cz jsem občas i kouknul – většinou mi kámoši poslali odkaz, a nebo jsem byl zvědavej a u vás jsem našel to, co jsem hledal. Navíc mě baví pod recenzema projíždět komenty, tam se občas člověk dozví ty nejzajímavější věci!

sims3_27.jpg sims3_28.jpg

6) Odpověď mě velice potěšila, jsem rád, že na Doupě.cz odvádíme práci, která má smysl. Pokračujme ale zase kousek dál – jak obvykle trávíte volné páteční večery? Snažíte se o seznámení se zajímavými lidmi, nebo máte rádi svůj klid?

 • Terka: Obvykle sem doma, mě moc hospody a párty nebaví. Občas chodim někam s kámošema ven, ale spíš jen tak na pokec nebo na kafe s holkama. Dokud sem měla ještě přítele, tak sme trávili páteční večery spolu.
 • Werča: Takže já wětšinou ani jeden pátek netráwím doma, wždycky někam wyrazím. Wždycky je někde nějaká párty a mě wždycky někdo někam pozwe :0))) Jak jsem už říkala na začátku, společnost, to je moje :0)
 • Danny: Pátky a vůbec víkendy miluju, konečně mám vždycky po tom celym tejdnu víc času na muziku a kámoše. Někdy jdem do hospůdky třeba na fotbálek, kterej mě poslední dobou celkem chytl. Jindy zas zalezem do zkušebny s kámošem a hrajem a zkoušíme – kolikrát se k nám přidaj i nějaký kámošky a dělaj nám fan club a to pak v tý zkušebně zkysnem kolikrát skoro až do rána :)

VIDEO: 1629 'Sims 3 - parodie na Star Trek'

7 )Musím už trošku přiostřit, jak vidím, protože historky se u některých stávají mírně pikantnějšími :) Takže jedna otázka na tělo: Co vás nejvíce přitahuje na opačném pohlaví? Jsou to povahové rysy, vzhled, nebo jiné přednosti? A jaká je ideální kombinace těchto všech jevů, které jsou pro vás důležité?

 • Terka: Mě zaujme hodnej a chytrej kluk, co si na nic nehraje. Nemám ráda machýrky a takový ty „šampony“. Ale zase bych kecala, kdybych tvrdila, že vzhled není důležitej :-) musí to bejt prostě takovej sympaťák. Třeba jako tady Danny :-)
 • Werča: No tak wzhled je samozřejmě jeden z důležitejch faktorů, a když ten kluk má i něco w hlawě tak to wůbec není na škodu, ale hlawně musí mít i pěkný tělo… O:-) A nebo když hraje na kytaru…
 • Danny: Tak abych pravdu řekl, pro mě je vždycky důležitý, aby mě ta slečna nějak zaujala. Musí mít takovou nějakou jiskru, energii, která mě přitahuje. Pak je jedno, jestli je to blondýna, bruneta nebo zrzka :)

sims3_09.jpg sims3_10.jpg

8) Jak vidím, tak sto lidí, sto chutí, ale mnohdy stačí i tři lidi :) Navazující otázka je asi spíše pro dámy – jakým způsobem se udržujete v kondici? Jezdíte často do lázní, užíváte různých pedikúr, manikúr a jiných kúr?

 • Terka: Na to já moc nejsem, ani na kosmetice sem v životě nebyla! Dbám o sebe tak normálně – nějakej krém, pleťová voda..a chodim cvičit, jak už sem říkala, tak mám moc ráda squash a pravidelně chodim jednou týdně na jógu a moderní tanec.
 • Werča: Předewším nejím moc tučný jídla, a pak s Terkou chodím na tancowání, nebo na aerobik. Chodím prawidelně na kosmetiku, a když mám čas tak i manikúru, sem tam i pedikúru, doma wětšinou jen pleťowý masky, zwlášť před tím než někam wyrazím :0)
 • Danny: No, tak tos trefil, že je to spíš na holky :) Já to vážně nepřeháním, stačí večer mýdlo, sprcha a dobrou noc, ne? :)

VIDEO: 1483 'Sims 3 - představení filmového editoru'

9) Je fajn vědět, že se rádi staráte o svůj vzhled a podobné věci. Co ale duševní strava? Jak jste na tom vy a umění?

 • Terka: Joo tak to já můžu..hlavně teda knížky! Když teda zrovna nepařim simíky :-) a pak se ráda kouknu na pěknej film – nejlíp romantickej, to mi i slza ukápne :-)
 • Werča: Nooo, já čtu, časopisy, wetšinou… Nejsem na takowý ty tlustý bichle co nepřečtete ani za měsíc, když musím něco přečíst do školy tak si to radši najdu na webu. Ale chodím do kina na nowý filmy když se naskytne příležitost :0)
 • Danny: Mě baví hlavně muzika, takže sluchátka v uších mám skoro furt, a když neposlouchám, tak hraju :) Jinak mě celkem baví i focení a samozřejmě filmy jako dneska asi každej.

sims3_03.jpg sims3_04.jpg

10) Zajímavé pohledy na věc, vážně si myslím, že tenhle rozhovor si bude spousta čtenářů tisknout. Když už jsme byli u té duševní stravy, možná je načase přijít k té tělesné – co máte rádi za jídla a jak sami umíte vařit?

 • Terka: Já miluju italskou kuchyni – těstoviny, pizzu, saláty. Ale nepohrdnu ani knedlem-vepřem-zelem, moje maminka je úžasná kuchařka. Já se taky snažim vařit a docela mě to baví a většinou se to i povede :-)
 • Werča: Jakože rodiče moc doma nejsou, takže moje wečeře wětšinou skončí někde u salátu, nebo objednaný pizzy, a mě samotnou waření nebawí, radši si zajdu do restaurace na jídlo.
 • Danny: Já sním skoro všechno, ale poslední dobou si docela ujíždím na čínskejch nudlích u nás na rohu v bistru :-) Radši se ale nepídím po tom, jaký to maso je v tom zamíchaný :) A vaření – to doma radši přenechám matince.

VIDEO: 1288 'Sims 3 - představení umělé inteligence'

11 )Rád slyším, že je na tom aspoň někdo lépe než já, který umí spálit málem i vodu na čaj. Můžu se zeptat, jaké další zajímavé koníčky máte?

 • Terka: Noo..ještě moc ráda cestuju, kdybych měla víc peněz, tak bych projela celej svět. Tak se třeba jednou poštěstí :-) a mám ráda psy – hlavně labradory, protože jsou moc hodný a chytrý.
 • Werča: Nakupowání, každopádně, chození po krámech a nebo flákání se s kamarádama. Jinak toho moc nemám, protože tohle zabere dost mýho času :0)
 • Danny: Já snad řekl už všechno. Možná přidám ještě cestování – chtěl bych někdy s kámošema vyrazit na takovej road trip autem po Evropě, takovýhle dobrodružný cesty mě baví. A pak taky občas paint ball, při tom je vždycky sranda!

sims3_05.jpg sims3_06.jpg

12) Co se týče zařizování a designování bytu, zahrady či rovnou domu – jaký je váš vkus v této oblasti?

 • Terka: Mám ráda útulný prostory plný barev a osobních věcí – takový ty obrázky, kamínky z dovolených a dárečky, to je moje :-)
 • Werča: Zahrady se mi líbí prostorný, s nějakým altánkem, welkým bazénem a nádherný jsou japonský zahrady. A byty jsou nejhezčí, když jsou takowý uprawený, elegantní, celý w bílym, nebo plowoucí podlahy.
 • Danny: Já jsem trošku úchyl na industriální styl. Klidně bych si udělal obývák nebo rovnou celej byt v garáži jak to kolikrát bejvá ve filmech. Doma mám třeba nad postelí dopravní značku „nerovnosti na silnici“ nebo jak se to jmenuje – vypadá výborně. Ale nee, že na mě pošlete nějakou dopravní inspekci, když jsem vám to teď vykecal!

VIDEO: 1082 'Sims 3 - reportáž z workshopu'

13) Je něco, co byste chtěli o sobě našim čtenářům prozradit navíc? Nějaká zajímavost?

 • Terka: Já asi ani ne. Myslim, že sem úplně obyčejná holka, co má ráda reálnej svět a občas si ulítne na tom simíkovskym :-)
 • Werča: Nic důležitýho, snad jen to že teď nemám přitele ;0) a ráda se seznamuju…
 • Danny:No jasně – čekujte nový singly PokRocku a až budeme někde hrát, tak se koukejte přijít kouknout! Díííík

sims3_38.jpg sims3_39.jpg

14) A na závěr jedna malá perlička – máte na snídani radši lívanečky, nebo vafle?

 • Terka: Hmm..nejradši mám obojí :-)
 • Werča: Když už, tak wafle :0)
 • Danny: Eh, rohlík se salámem :) Ale když už, tak asi ty vafle – jsou rychlejc hotový

Tak to by bylo vše, ještě jednou díky za rozhovor. Přeji hodně štěstí v osobním životě a dalších projektech.

Určitě si přečtěte

Články odjinud