tato hra je tak "nabuchaná"zě každý kdo tuto hru kritizuje jí buďto nehrál a závidí anebo je to totální debil
Problémy se zvukem během animovaných sekvencí ( není slyšet rozhovor ) a údajně i padání na konci hry řeší tento soubor ....... http://www.outpost31.com/pcgame/media/files/download/Thing_unpack.zip ( zdroj : The Ultimate THE THING Fan Site, soubor obsahuje návod na instalaci )
Zdravím, právě jsem si sehnal tuto hru, ale nikde jsem neobjevil ukládání hry. Může mi někdo poradit? Díky moc.
Cormack
To je opravdu zvláštní problém
Hra lze ukládat pouze u magnetofonů, roztoušených po jednotlivých úrovních - při aktivaci magnetofonu se Vám nabídne ukádací menu...
Páni, Martin ještě píše na Doupě? A já myslel, že ho smetla jakási reorganizace. Tak to je super!
Děkuji . V uplynulých měsících jsem se přesvědčil, že život není jen o hraní her , vše se ale vyřešilo a tak na tohle nepříjemné zjištění mohu zase zapomenout
Nedávno jsem si vypalil hru a take si myslim ze je hra dobra.Potreboval bych ale poradit v druhem kole jak dal.Jsem u tech dveri jak je pred nimi drevo a krabice-nemuzu je otevrit
Z vašeho popisu si nejsem tak docela jistý, kde vlastně přesně jste... ale není to náhodou to místo, kde je potřeba střelit do barelu, který prorazí díru do zdi, kterou je možné vstoupit do zablokované místnosti ?
Musis jit tam jak si potkal vojaka a podivejse do kamery a zazumuj si na tabuly u dveri
Nemyslím si, jako Zdeněk, že hra je kreténská.
Hra má výbornou atmosféru, taky jsem ji dohrál do konce, ale ne za tři hodiny, ale za několik dlouhých večerů. Pravda ovšem je, že obtížnost nebyla zas až tak veliká, a změny nálady či strachu nebo důvěry svých hráčů byly mizivé.
Očekával jsem výraznější změny nálady nebo důvěry hráčů. Např. nikdy, kromě scénáře vynucených okamžiků, jsem nemusel použít analyzátor krve. K přesvědčení kolegy z týmu mi vždy stačilo dát mu zbraň a nikdy se mi nestalo, že by některý z mých hráčů ztratil důveru ve mě. To byl, podle mého, hlavní tahák této hry, a tak trochu unikátní. Ale parametry byly nastaveny asi ne dost optimálně.Taky bych uvítal více logických problémů, aby to bylo více adventuroidní a ne jenom kosička.
Pokud však odhlédnu od toho co jsem napsal výše, přesto ji považuju za velice výbornou hru, kterou vřele doporučuji všem, kteří viděli film, ba i těm, co jej ještě neviděli.
Já jsem se skvěle bavil !!
hra je kretenska,dohral jsem ji za 3 hodiny,grafika jak z roku 1995,no silenstvi
Tak to si musel mit cheaty jinak to totiz nejde tuhle hru hraju uz 5 a pul hodiny a jeste jsem ji nedohral
Drahý příteli, zřejmě jsi se v roce 1995 ještě houpal tátovi v koulích, jak mužeš srovnávat dnešní grafiku s grafikou v roce 1995.
Přemýšlej o tom.
S pozdravem tvůj distributor.
Musím říct, že takhle nepochopitelný příspěvek v diskuzi jsem ještě nečetl, a to jsem už zažil ledasco
The Thing NEJDE dohrát za 3 hodiny, i kdybyste byl sám B.ů.H. a pokud jde o tu grafiku, opravdu mi připadala atmosférická a povedená
Nemužu se dostat do dalšího levelu.V návodu bylo napsaný že u toho rozmlácenýho vrtulníka leží krabice s bombama C4 ale já sem tam nic nenašel furt vobíhám ten vrtulník a nikde nic není.nechcete mi někdo poslat cheaty?Ale na E-MAIL michal.ma@atlas.cz
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.