kazeasch
18. března 2019 • 9:45

Hrozně jsem se těšil na jedničku, ale nakonec jsem ji kompletně propásl a tak jsem začal vyčkávat na dvojku. Myslím před dvěma týdny byla open beta, tak jsem se odhodlal a těch 40GB stáhnul. Musím říct, že obrovské zklamání a po půl hodině jsem to s nechutí odinstaloval. Tak otřesnej chaos v ovládání a UI jsem snad ještě neviděl. A teď mi prosím někdo řekněte, tak příšerně debilní to bylo jen kvůli tomu že beta byla hozena někde kdo ví kam doprostřed hry, takže mi chyběly základní návyky ze začátku, nebo je to tak debilní celkově a musí to člověk prostě strpět když to chce hrát?

Anonymizovaný
18. března 2019 • 10:08

Ja som si pred mesiacom kupil jednicku a fakt si treba na menu a ovladanie zvykat, ale ide to.
Co je horsie, ze hra po skoro 4 rokoch od vydania stale pada na niektorych systemoch a musite vynut DX12 a niektore efekty aby fungovala stabilne na beznej NV 1070. To je fakt hanba.
Ale inak hram to s dvoma synmi a zabava je to paradna.

Looter
18. března 2019 • 10:10

Co konkrétně ti přišlo tak hrozně "debilní"?

kazeasch
18. března 2019 • 10:26

Naprostá "neinuitivnost" snad uplně všeho. Konkrétně bohužel nic moc říct nemůžu, protože jsem se prakticky nikam nedostal, a pokud už ano, tak naprostá frustrace z rozhraní mi bránila pokračovat. Ale to je tím problémem samo o sobě.Není to první beta co jsem hrál, takže vím občas je to problém jen právě v tom, že je člověk vržen příliš hluboko do hry, kde už se předpokládá že ovládání má v malíčku. Proto se chci zeptat, jak to vypadá když se to hraje od začátku.

Looter
18. března 2019 • 13:45

OD začátku to není jiný. Tutorial téměř žádný a pravda je, že to menu je úděsný. Já jsem se chytl rychle, ale to jen díky tomu, že jsem dlouho hrál jedničku a už znal principy. Pro úplného nováčka to musí být peklo. Proto doporučuju všem jedničku, která se teď, když je na ni někde akce, dá koupit v GOLD edici za 9€. Za ty roky je úplně plná obsahu a aktivit a je to srovnatelně kvalitní hra která stále žije. Přeskok na dvojku, kde některý věci uplně doprasili, je pak jednodušší. Jinak dvojka graficky super. Problémům se nevyhne žádná novinka a až na to menu a změny v ovládání postavy je to top hra.

kazeasch
18. března 2019 • 13:56

Tak to je škoda. Ale jestli jednička furt slušně žije, tak bych to asi udělal jak píšeš, a začal přeci jen u ní.A ta grafika, to jo. To se mi líbilo. Sice si teda uplně na nějakou super grafiku nepotrpím, a klidně ji oželím když zbytek hry stojí za to (a když ne, tak jen kvůli grafice hru fakt hrát nebudu), ale tohle bylo parádní. To se musí nechat.

lewis
19. března 2019 • 16:39

...jestli ti beta prisla debilni, tak si kup něco jinýho. :-D

Shul
18. března 2019 • 0:22

Mohu to hrát sám jako single player offline?

Juken
18. března 2019 • 7:06

Nie a ja som tam našiel za polhodinu hrania aj 1 bug, ktorý mi bránil postúpiť ďalej v hre. Nie som sám.

Jiří Kocman
18. března 2019 • 7:27

Který? dva bugy které znemožnili v progresu jsou od čtvrtka opravené a to byly docela vypečené kousky, jako například hraní třetího strongholdu pro otevření World tier 4, tedy že hráč má být na WT3, ale je třeba WT2 a přidá se k němomu na WT3.V průběhu kampaně žádný problém nebyl.

Jiří Kocman
18. března 2019 • 7:29

Ne. Dá se to hrát solo, tak jako jednička, a jiného hráče člověk kromě sociálních hubů a DZ potkat nemůže. Nicméně i v tomto režimu je Division v režimu klient-server - to co se ve hře děje řídí server.

Určitě si přečtěte

Články odjinud