Tvůrci Halo Infinite potřebují více času na přidání kooperace a režimu Forge

Tvůrci Halo Infinite potřebují více času na přidání kooperace a režimu Forge

Fanoušci si ještě počkají.

Studio 343 Industries řeklo fanouškům, že potřebuje podstatně více času na dokončení kooperačního režimu a Forge, jednoho ze stěžejních pilířů původních dílů série. Obojího se pravděpodobně nedočkáme dříve než ve druhé sezóně, co startuje v květnu letošního roku. 

Tímto se prodlužuje trvání první sezóny, která skončí kolem května 2022. Tvůrci vše potvrdili na oficiálním blogu a dodali, že potřebují více času na vypiplání všech detailů a smysluplné přidání důležitých prvků. Forge je v tuto chvíli v režimu testování u úzké skupiny komunitních tvůrců a plánuje se na třetí sezónu, tedy někdy na konec letošního roku. 

"S kooperací v kampani postupujeme velmi zdárně," řeklo studio na svém blogu. "Pravdou ale je, že budeme potřebovat více času, abychom hráčům dodali kvalitu, na kterou jsou zvyklí, plnohodnotný kooperační zážitek v otevřeném světě Halo. To samé platí i o Forge, kde se úzká skupinka fanoušků již pustila do testování a my sbíráme důležité informace, abychom umožnili hráčům zábavné tvoření, sdílení a hraní."

Určitě si přečtěte

Články odjinud