Maroš Goč
16. května 2011 • 13:29

mna skor nez clanok hned zaujalo to hodnotenie na lavej strane ...vy ste tu uz mali recenziu na Witcher 2 ? :O

Martin
16. května 2011 • 13:44

Hmm.. To je tuším len index očakávania a výpis čoho sa boja a na čo sa tešia, hoci potešilo by ma aj také hodnotenie /až na tú nevyladenosť - tej a veľmi bojím/..

Jakub Kovář (Ertefol)
16. května 2011 • 14:58

V tabulce jsou ještě údaje z Těšíme se/Bojíme se, ale protože jsme do systému kolem poledne vkládali napsanou recenzi, změnil se už Index očekávanosti v Doupě hodnotí. Pravé položky do Světlých a Temných stránek hry, stejně jako správné hodnocení, však nahodíme až těsně před publikací článku, tj. před půlnocí :)

Jakub Kovář (Ertefol)
16. května 2011 • 18:43

Recenzi musíme kvůli problémům s embargem odsunout až na středu. Omlouváme se a pokusíme se vám k týdnu se Zaklínačem přinést jako bonus ještě něco navíc.

Martin
16. května 2011 • 19:01

Ech.. a to som sa už tešil na prvú recenziu..Ja už to mám predobjednané, čiže zajtra to budem mať, ale aj tak.. Aspoň malá nápoveda či to dopadlo dobre a či je to aspon také dobré ako jednička? :-) Pls - nech sa mám na čo tešiť ;-)..

Maroš Goč
16. května 2011 • 19:27

az v stredu?...skoda..ale tak na tom jednom dni hore dole nezalezi :)

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Jakub Kovář (Ertefol)
17. května 2011 • 10:12

Po dalším vyjednávání nakonec recenzi zveřejňujeme už dnes! :) Omlouváme se za zmatky

Jimm
16. května 2011 • 8:33

Docela mě překvapuje názor, že zaklínač "definitivně" umírá. Pokud vím, tak se probírá u Yennefer, někde "jinde". Nevím, já si to vyložil jinak, než že zemřel

Jakub Kovář (Ertefol)
16. května 2011 • 9:18

V podstatě máte pravdu - pro většinu lidí ale Zaklínač zemřel a Yennefer také, "obživli" až po tom procitnutí na jiném místě.

Edvin
16. května 2011 • 1:02

Nevíte někdo, proč se mu vlastně říká " Řezník z Blavikenu ", narážky na to byly už v prvním díle, ale na netu jsem to nikde nenašel a knížky ještě načtené nemám ( je to na seznamu )Jako, je mi jasné že musel asi pozabíjet nějaké větší množství lidí jen chci trochu naznačit okolnosti.

Jakub Kovář (Ertefol)
16. května 2011 • 1:36

Vždyť píšu, že se to dozvíte v povídkových sbírkách :) Ale budiž - budu tedy lehce spoilerovat: Jedná se konkrétně o povídku Menší zlo, která lehce parafrázuje pověsti o pannách spících ve věžích a udává i důvod - takto uvězněné princezny byly většinou zmutované a narozené ve stínu Zatmění Slunce.Geralt nepřijímá zakázky na nájemné vraždy, ale zrovna v Blavikenu se dostane do nepříjemné situace: místní mág a jeho starý známý po něm chce, aby jednu takto uprchlou princezničku zabil, protože se pravděpodobně jedná o mutantku, která může ohrozit rovnováhu v Severních královstvích. Jak mu velí kodex, odmítá zakázku na člověka a odchází od značně naštvaného mágaJenže se dostává tak trochu mezi dvě mlýnská kola - s princeznou se nakonec opravdu setkává a ta mu vypráví zcela jiný příběh a chce pro změnu zabít mága, jenž ji údajně mučil. Zaklínač je pod tlakem okolností nucený vybrat si jedno ze dvou zel: buď může zabít ji a její partičku zabijáků, nebo mága. Nakonec přímo na městském rynku odpraví osm mužů a samotnou princeznu. Není nutno dodávat, že patřičně nehezky. Holt když zabíjí zaklínač, všude stříká krev a když to lidi uvidí, mají si dlouhou dobu o čem povídat.Nikdo ale nakonec neví, jestli byla Renfri skutečně zmutovaná, nebo byl mág jenom dobrý lhář.

Určitě si přečtěte

Články odjinud