Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

 Back 4 Blood:  Aby vývojáři zvýšili potenciál znovuhratelnosti, tak v Back 4 Blood sbíráte kartičky, které ovlivňují vaše vlastnosti a výbavu. Jednu mapu si tak můžete projít několikrát a vždy to bude působit trochu jinak, pokud si svůj balíček náležitě upravíte.

Back 4 Blood: Aby vývojáři zvýšili potenciál znovuhratelnosti, tak v Back 4 Blood sbíráte kartičky, které ovlivňují vaše vlastnosti a výbavu. Jednu mapu si tak můžete projít několikrát a vždy to bude působit trochu jinak, pokud si svůj balíček náležitě upravíte.

 Back 4 Blood:  Princip hry je naprosto stejný, jako v kultovní sérii Left 4 Dead. Partička přeživších se snaží dostat z bodu A do bodu B skrz hordy nakažených, které jim cestu nehodlají nijak ulehčit. Občas nechybí ani střet se speciálními druhy zombíků.

Back 4 Blood: Princip hry je naprosto stejný, jako v kultovní sérii Left 4 Dead. Partička přeživších se snaží dostat z bodu A do bodu B skrz hordy nakažených, které jim cestu nehodlají nijak ulehčit. Občas nechybí ani střet se speciálními druhy zombíků.

Back 4 Blood
Back 4 Blood
7
Fotogalerie

Týmová akce Back 4 Blood ukazuje v novém trailerů systém karet

Nová akce od původních tvůrců Left 4 Dead vypadá na solidní řezničinu.

Na pokračování původní kooperační série Left 4 Dead to zatím nevypadá, vývojáři z Turtle Rock Studios nám ale chystají hotového duchovného nástupce v podobě Back 4 Blood, který staví na stejných základech a přináší celou řadu novinek. 

Jednou z nich bude nejen unikátní "ředitel", který bude řídit a intuitivně upravovat každou vaši výpravu, aby žádná z misí nebyla stejná, ale především nový systém karet, kterými si budete upravovat zážitek ze hry ať už z hlediska obtížnosti, nebo výhod pro tým hráčů. Více se o nich můžete dozvědět v komentovaném videu níže.

Back 4 Blood vychází po odkladu 12. října letošního roku pro PC a obě generace konzolí.

Určitě si přečtěte

Články odjinud