Už žádnou pizzu! Tvůrcům Halo chodí za sbírku pro PC tuny jídla

Už žádnou pizzu! Tvůrcům Halo chodí za sbírku pro PC tuny jídla

Netradiční odměna zaskočila vývojářský tým Halo.

Včera jsme informovali o tom, že se Halo: The Master Chief Collection nakonec přece jenom podívá i na PC. Tuto informaci potvrdili vývojáři společně s Microsoftem v internetovém vysílání a vyvolali okamžitý rozruch. Fanoušci byli z možnosti zahrát si tento klenot na PC tak nadšení, že do studia 343 Industries začali posílat pizzu. Hodně pizzy.

Všechno začalo na Redditu, ještě před velkým večerním oznámením. Zdánlivě pouze škádlivý post nabízel prvním 343 zaměstnancům, kteří příspěvek okomentují, objednání pizzy zdarma v případě, že dojde k oznámení Halo: The Master Chief Collection. To se nakonec stalo a překvapivě do studia opravdu začala pizza chodit.

Ze začátku byli vývojáři šťastní za tento vlídný krok od neznámého odesílatele. Postupně se ale ukázalo, že jde o více pizzy než dokáží zaměstnanci studia sníst. Nakonec musel komunitní manažer Brian Jarrard sdílet příspěvek na Twitteru, ve kterém žádá ostatní, aby už další italské pochoutky nezasílali. Vývojáři si totiž nepřáli, aby došlo k plýtvání jídlem. Od té chvíle se množství pizzy opravdu snižovalo a ve finále tak byli spokojení zřejmě všichni. Fanoušci se řádně pobavili, ve studiu se pořádně nasytili a žádné jídlo snad nepřišlo nazmar.

Určitě si přečtěte

Články odjinud