Peto
8. května 2020 • 14:59

asasín, kdysi též hašašín

Davidk
8. února 2020 • 9:07

No já nevim, zkoušel jsem hrat tu z období Francouzske revoluce - jak byla ta akce. Celá sobota dobrý, neděle už taková rutina. Pondělí mě přestalo bavit. V úterý jsem dal k ledu a další sobotu odinstalovat.
Byla to nuda, furt stejně se opakující dokola.

L.
15. ledna 2020 • 7:35

Škoda. AC série získala takový věhlas právě proto, že byla jiná. Hodně vycházela z historie a fantasy/nadpřirozených prvků tam bylo jen pomálu. Bohužel, poslední dva díly se od tohoto unikátního konceptu odchýlily a série sklouzla ke generické fantasy, které je všude mraky 3-[ Origins to navíc korunovaly naprosto příšerným "příběhem", Odyssey je alespoň v tomto směru docela dobrá. No a jak koukám, další díl asi moc zlepšení nepřinese :-( Přitom je tolik skvělých historických settingů, které ještě nebyly využity. Třeba můj tajný sen - Rudolfinská Praha - to by bylo asi tak tisíckrát zajímavější, než to, co mají v úmyslu.Naneštěstí podobnou degradací prochází i jiné série, třeba Zaklínač; tam to stačilo proběhnout v pouhých třech dílech.

5h1nj1
15. ledna 2020 • 10:39

O tech prvnich bodech by se jeste jakz takz dalo polemizovat, ale tou naprosto straslivou kravinou o Zaklinaci jsi to proste zabil. :)

L.
15. ledna 2020 • 11:11

S jakou kravinou? Tak se podívej na prvního Zaklínače. Velmi dobře vystihuje ducha literární předlohy. Trojka je někde úplně jinde, generická mainstreamová fantasy, co nemá s původní předlohou už moc společného. Hezky je to vidět na postavě hlavního hrdiny. V jedničce je to opravdu dost divný týpek, před kterým si každý slušný člověk odplivne, když vstoupí do místnosti. Jako v knihách. Ve trojce je to pohledný hrdina vymodelovaný tak, aby fanynkám spolehlivě zvlhly kalhotky.Nemluvím o hratelnosti, tu má trojka stále dobrou, o tom žádná. Jde o unikátnost.Podobně u AC je i u posledních dílů hratelnost slušná. Až tedy na problémy s ovládáním, ale ty v různé míře postihují všechny díly série.

PlayerTwo
12. ledna 2020 • 10:06

No ale vzdyt je to porad to samy. Jen preskinujou a dalsich 100hodin delate to samy co v origins/odyssey. To samy jak Far Cry...

Seph
11. ledna 2020 • 17:22

Inu odklon od klasickeho konceptu Assassinu v Oddysey me vubec nevadil a hra me bavila, takze pokud to bude podobne i dal, tak to bude v poho. Recka mytologie byla v poho a severska me taky bavi.

Určitě si přečtěte

Články odjinud