Ve vývoji je další díl populární stíhačkové série Ace Combat

Ve vývoji je další díl populární stíhačkové série Ace Combat

Po dlouhé odmlce se hodlá vrátit kultovní Ace Combat. Nebude však zcela z rukou původních tvůrců.

Už je to dlouho, co jsme dostali poslední díl akčního dovádění v oblacích jménem Ace Combat a tvůrci nyní na oslavu 25 let série oznamují zbrusu nový díl, na kterém se již začalo pracovat. Bohužel novinka nebude přímo vyvíjena v původním studiu Project Aces. O vývoj se postará studio ILCA, které má na triku např. Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl. 

Nejde však rozhodně o nováčky, studio pomáhalo s prostředím a filmečky pro hru Ace Combat 7: Skies Unknown a pracovalo i na dalších hitech jako Dragon Quest a Metal Gear Rising. O kvalitu bychom se tak bát neměli. Project Aces navíc bude celý vývoj sledovat a navádět správným směrem. 

"Tým ze studia Project Aces se samozřejmě bude i nadále podílet na vývoji nového titulu. Když teď ale slavíme 25 let existence značky a více jak 3 miliony prodaných kusů, chápeme, že máme fanoušky s pestrou škálou chutí a potřeb. Náš malý tým už to sám jednoduše nezvládne ukočírovat a proto jsme našli skvělé partnerství, které nám pomůže posunout sérii na novou úroveň," nechal se slyšet Kazutoki Kono, producent série. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud