TupejKonzolista
21. ledna 2013 • 12:14

Jako každýmu čechovi se i mě jakkákoli změna příčí a proto říkám, že se mi taky nový design nelíbí, ale věřím, že je to to zkártka otázka zvyku. Přijde mi nový styl trochu méně přehledný, osobně se mi moc nelíbí veliká okna upozorňující na články. Ideálně na jedné části obrazovky velká okna upomínající na "nejzajímavější obsa" a na druhé straně seznam článků a novinek chronologicky (ano EG.cz moc nemusím, ale za tohle palec nahoru).Jinak cením snahu něco zlepěši a s webem něco dělat, ale prosím co se s talo s blogy nemohu je najít, pls help :)

AG
19. ledna 2013 • 6:29

Jeden dovod, preco sa mi pacilo Doupe po dizajnovej stranke je, ze sa drzalo starej dobrej hernej schemy - svetle pismo na ciernom pozadi. Zial, poslednu dekadu chcu byt herne weby maximalne mainstreamove a korporatne, tak pekne vsetky postupne zaviedli klasicku, nudnu, zamenitelnu schemu (cierne na bielom so svetlomodrymi prvkami). Gamespot si nechava moznost prepnut schemu na inverznu, Escapist ma aspon moznost trochu tmavsieho pozadia.Vazne, koho toto napadlo? Co ma kto proti inverznym schemam? Biele na ciernom sa na monitore ovela lepsie cita, nepali do oci a este posobi spravne doupacky.Doupe, preco?Kazdoapdne naposledy sem asi pridem precitat si tuto odpoved. Idem hladat nejaky herny web ktory sa netvari ako dalsie bezne biele noviny.

sososo
18. ledna 2013 • 17:50

Doupě mám rád už roky, ale tento dizajn je učinená katastrofa... more reklamy prežijem, tú moja opera spoľahlivo blokuje a čo nezachytí, to bloknem ručne (myslím tú reklamu na fisher-a a nejaké zľavy, ktorá prekĺzla na monitor + tie nbápisy reklama, ktoré ostávajú v opere na miestach, kde je reklama blokovaná). ale fajn, z reklamy žijete. no font článkov a najmä veľkosť písma je hnus, medzery medzi riadkami ako pre slona (pôsobí to na mňa,a koby ste chceli mať dlhý článok, ale nebolo v ňo mčo písať).... odporúčam slovenský sector, v poslednej dobe Vás valcujú vo všetkých ohľadoch. teraz ste len tuctová stránka z obrovského portfólia, bez vlastnej identity. snáď sa udržíte aspoň obsahovo, keď Vás graficky zožula doba.

clarkie
18. ledna 2013 • 13:38

Ubohá napodobenina BonusWebu.

Marek Lutonský
18. ledna 2013 • 15:51 • CZECH NEWS CENTER

Díváme se oba na stejný http://bonusweb.idnes.cz... ? Tam jsou články bez perexů, pouze s titulky? Dlaždice ve třech sloupcích? Hlavička s hlavními články dne? Nerozlišování novinek a článků?Současné Doupě vzniklo takto. Podívejte se na http://www.autorevue.cz,... kde jsme před rokem a půl poprvé použili podobný styl. Osvědčil se nám, proto jsme pokračovali na http://abecedazahrady.dama.cz... a http://www.sportrevue.cz.... Vidíte úplně stejnou horní část stránky a dole ty malé boxy? Doupě je trochu jiné, vzniká jinak, takže jsme šli ještě dál. Malé boxy jsme nasadili hned shora. A při návrhu jsme se k tomu zkusili vyhnout tzv. efektu pravého sloupce. Ten kdyby na webech nebyl, tak se nic nestane, snad s výjimkou boxu úplně vpravo nahoře totiž nefunguje, návštěvníci na obsah v něm neklikají. Takže výsledkem je, že Doupě na titulní straně prakticky nemá pravý sloupec, využili jsme celou plochu. Jsem moc zvědavý, až budeme mít nějaká čísla pro srovnání. Myslím si, že tohle bude fungovat.

Cobra
18. ledna 2013 • 16:16

Jinými slovy: Doupě dostalo design webů, na které taky nikdo nechodí :)

Marek Lutonský
18. ledna 2013 • 16:39 • CZECH NEWS CENTER

Kdyby tím Doupě vyskočilo na úroveň dvojnásobně navštěvovaného AutoRevue, budu šťastný :)S redesigny, které do tohoto stylu proběhly, se pojí ještě jedna celkem důležitá věc: vůbec po této akci neklesla návštěvnost, což někdy bývá běžné.

host
18. ledna 2013 • 0:20

Vypadá to velice pěkně čistě, ale taky mi to přijde nepřehledné ( asi je to o zvyku ) Přeju hodně štěstí ;-)

Luky
17. ledna 2013 • 21:29

Vraťte sem těch pár příspěvků z fóra, pjosíííím, pjosíím :) ;D

red
17. ledna 2013 • 18:57

Další pokus o dlaždicový design ala vysmívané "Metro". Proč???
Na mobilní zařízení s "tlustým" ovládáním prsty snad ... ale na to máte právě mdoupe, no ne? Na PC nepřehledné, obrovské, chaotické.

JosephD
17. ledna 2013 • 18:14

Design je závislý na zobrazované reklamě, takže pokud používáte nižší rozlišení a natrefíte na reklamu například se SuperHosting, trochu vám to rozhodí web (obsah bude vlevo, reklama zabere více pravé strany), zatímco třeba s Vodafoní reklamou je vše krásně vycentrované ;-)

Hessler
17. ledna 2013 • 18:09

Tak ta nová úprava se Vám moc nepovedla:-(

Yosshi
17. ledna 2013 • 17:55

Osobně nejvíc oceňuji mobilní verzi, ta mi chyběla jako sůl.
Bílé pozadí je hezčí a příjemnější než staré modro žluté.
Na druhou stranu mi strašně vadí reklama a další prvky jako diskuzní fórum, facebook a nejlepší hry mezi články. Není to jak estetické tak ani praktické.

Mito
17. ledna 2013 • 17:16

Nemůžu si pomoct, ale tento styl stránek, který je dnes tolik populární, mě osobně přijde na první pohled nepřehledný, chaotický a vyniká velké množství reklam.

myloush
17. ledna 2013 • 15:58

Nový design Doupěte mě, pravda, zaskočil, ale nemohu souhlasit s předchozím uživatelem, že je nevkusný, nepřehledný a plný rušivé reklamy. Je to ozvyk a musím se rozkoukat, než se začnu pořádně orientovat, ale z prvního dojmu mám pocit, že to nebude problém. Takže redaktorům webu přeji kladné reakce na nový kabát stránek a spokojené čtenáře.
A Kecutovi radu. Pokud nechceš, aby tvé děti viděly na internetu reklamu, nepouštěj je na internet.

Kecut2
17. ledna 2013 • 15:01

Je to stejné jako živě.cz. Všechno na stejné brdo a nic originálního. Web vypadá stejně tematicky herně asi jako mladá fronta. Jednoduše vůbec nepoznám, co to je za portál. Celou polovinu úvodní obrazovky překrývá agresivní flashová reklama, která mě nepříjemně znervózňuje a připadám si jako na porno portálu. Začínám mít strach, kdy na mě začnou vyskakovat videa a pop-up okna. Takže ne pane šéfredaktore, pod tohle jste se nepodepsal šťastně. Mrzí mě, že vás čtu kvůli obsahu. Ten ještě jakš-takš jde. Z vizuálního hlediska ale vypadáte jako prostitutka na internetu. Zaprodaná špinavá stránka.

Karel Kališ
17. ledna 2013 • 15:11

Jestli myslíte flashovou reklamou to okno s články dne, tak to je zrovna prakticky to samé, co bylo v minulé verzi.

Kecut2
17. ledna 2013 • 15:19

Rozdíl je v tom, že v minulé verzi ta reklama tak nevylézala ven a nerušila. Teď je to docela dramatické odkrytí karet v tom, jak moc jste na reklamě závislí. Upřímně - chápu to, ale měli byste se u MF ozvat. Vše má přeci své meze. Jde udělat i textová reklama, která nikoho neobtěžuje.Další pohled se nabízí - co děti? Jednoznačně sem chodí mnoho dětí. Je etické takto brutálně zavřít mezi reklamní okna? Já bych toto u svých dětí nerad viděl. Na televizi můžeme přepnout. Co ale tady? Méně je rozhodně více, protože si jdu nainstalovat doplněk, jehož jméno se neříká.

Marek Lutonský
17. ledna 2013 • 15:44 • CZECH NEWS CENTER

O jaké reklamě přesně mluvíte? S kolegou mám pocit, že píšete o článcích dne - o redakčním obsahu.Jinak jsme měli radost, že se nám v tomto designu podařilo reklamu mnohem víc oddělit od obsahu, než to bylo v minulé verzi. Viditelně na to má každý jiný názor :)

Určitě si přečtěte

Články odjinud