Voják vesmírných sil vynechal výcvik kvůli získání PS5, byl degradován

Voják vesmírných sil vynechal výcvik kvůli získání PS5, byl degradován

Stále kontroverzní vesmírné síly Spojených států opět nabraly notnou dávku publicity. Důvodem celého dění je voják, který dal před výcvikem přednost získání nové konzole od Sony.

Možná si pamatujete na novou pobočku amerických ozbrojených sil, založenou Trumpem, která přitahovala hromadný davový výsměch. Řeč je samozřejmě o USSF, tedy v překladu vesmírné síly Spojených států.

Kontroverzní vojenská odnož na sebe bohužel pro ni opět strhla pozornost. Stalo se tak po odhalení dokumentu, zabývajícího se vojákem, který se na povinné lekci fyzičky  objevil o 30 minut později, a to pravděpodobně z důvodu procházení nedalekých obchodů Target při hledání dostupné konzole PlayStation 5.

131716104_1767983046708661_934990846891556215_n.png

Voják jenž zastával třídu Senior Airman byl okamžitě degradován na Airmana 1. třídy. Svůj prohřešek se mu zjevně nepodařilo vyžehlit ani svou odpovědí, když ho jeho nadřízený kontaktoval s příkazem okamžitě se dostavit na výcvik, voják jednoduše odpověděl: „Yolo, PS5 > disciplinární dopisy."

Přišel jste pozdě do práce a naznačil svému nadřízenému, že nákup PlayStationu je pro vás důležitější než disciplinární důsledky vašich činů. Vaše činy jsou extrémní odchylkou od profesionality, která se od vás jako příslušníka ozbrojených sil očekává," uvádí se v dopise, který byl zveřejněn na Facebookové stránce letectva

Určitě si přečtěte

Články odjinud