Medard22
15. listopadu 2021 • 14:35

No mě bylo už po uvedení hry víceméně jasné, že svým bombastickým vizím nebudou autoři schopni dostát. Michel Ancel je sice geniální vývojář, ale za posledních deset let (od Rayman Origins) nevydal jedinou hru. Dlouho vyvíjená podivnost jménem Wild byla nakonec tiše zrušena a nyní přichází řada na BGE2. Nevím koho napadlo udělat z původní příběhové akčně-stealth adventury MMO či jinou podobnou live-service ujetinu. Možná je to taky jeden z mnoha důvodů, proč se Ancel rozhodl jít do vývojářského důchodu.
Kdyby v Ubi sehnali super scénář, zachránili již vytvořené assety a stvořili příběhovou singlovou akční adventuru, tak by jim fanoušci ruce utrhali. Ale bavíme se o Ubisoftu, takže si o něčem takovém můžeme nechat jen zdát. Snad se alespoň další klon Assasin´s Creed bude prodávat jak rohlíky.

Greenscale
15. listopadu 2021 • 17:51

Já vůl od nich teď koupil FC6. Jako vyloženě špatná hra to není.. ale je to jen brutálně náročnější FC5, přičemž 5 se mi líbila víc - příběhem i grafikou. A to pařím na 3080 - vše na max. Jinými slovy.. pokud padne BGE2, Ubisoft už mi nemá vůbec co nabídnout :-( Multiplayerovky a MMO nehraju. Snad konečně něco porodí moje milovaná Bethesda..

host
15. listopadu 2021 • 23:29

Aby z toho porodu nebyl nakonec potrat:-/

Greenscale
15. listopadu 2021 • 13:34

Njn.. hlavně že milionkrát recyklovaný a vždy navlas stejný Assassins Creed do dlouhodobé strategie Ubisoftu zapadá, že ano.. :-/ Nudná, ubíjející služba za paušál, jejíž "vývoj" jim dá minimum práce, a přinese maximum zisku.. to je ta jejich slavná "vize" budoucnosti..

Dr.Sid
15. listopadu 2021 • 11:37

To jsem prekvapeny ! ;-)

Určitě si přečtěte

Články odjinud