Warner Bros vyvrací spekulace. Hogwards Legacy má vyjít ještě v letošním roce

Warner Bros vyvrací spekulace. Hogwards Legacy má vyjít ještě v letošním roce

Začátkem týdne internetem začaly kolovat spekulace ohledně odkladu očekávaného kouzelnického RPG. Z oficiálních zdrojů ale přišla zpráva, že se původní plán nemění.

Jak vždy varujeme, spekulace se nemusí vždy ukázat jako pravdivé. To je podle všeho i případ odkladu Hogwarts Legacy, kdy mělo toto RPG ze světa Harryho Pottera vyjít až v roce 2023. Společnost Warner Bros v nové zprávě na svých stránkách ale uvedla, že vedle nového dílu Fantastických zvířat se stále počítá s tím, že Hogwarts Legacy vyjdou ještě letos.

I když tento titul patří mezi ty nejočekávanější, které mají v roce 2022 vyjít, tak toho o něm víme opravdu málo. Zatím se vývojáři ze studia Avalanche Software podělili pouze o jediný trailer na prezentaci PlayStationu před dvěma lety. Po odkladu, který přišel začátkem minulého roku, jsme už žádné novinky neslyšeli. 

To by se ale mělo změnit během února, kdy by podle dalších spekulací měla proběhnout větší prezentace PlayStationu. Hogwarts Legacy už je prý ve stavu, kdy se může hráčům předvést v plné parádě a my neočekáváme nic menšího než ukázku přímo z hraní.

Určitě si přečtěte

Články odjinud