Za DLCčka pro Zaklínače 2 si na X360 připlatíte

Za DLCčka pro Zaklínače 2 si na X360 připlatíte

Přestože za ně nebudete muset dát na PC ani korunu.

CD Projekt RED je známý tím, že za své DLC nechce ani korunu, což platí i pro povedeného Zaklíače 2. Ne však pro X360 verzi hry. Jak prozradil Adam Badowski, vedoucí vývoje, budete muset za dodatečný obsah na XBL zaplatit.

"Všechna DLC jsou a budou v rámci PC verze zdarma," řekl Badowski portálu Rock Paper Shotgun. "To se však se vší pravděpodobností nebude týkat Xbox verze, protože musíme dodržet určitá pravidla Microsoftu. Jakmile si ale koupíte hru na PC, nemusíte se obávat dalších poplatků - poskytneme všechny updaty, včetně dodatečného obsahu, zcela zdarma."

VIDEO: 4383 'The Witcher 2 - The four kings trailer'

"Myslím, že je fér, když si koupíte náš produkt a můžete očekávat, že se o něj z dlouhodobého hlediska budeme starat, přestože se časem bude intenzita aktualizací snižovat. Pokud se objeví nějaké DLC, za které budeme chtít zaplatit, bude to spíše klasický datadisk, jako byl např. Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast."

"V této chvíli je to ale čistě teoretická záležitost, jelikož jsme zatím žádný datadisk neohlásili a žádný ani nechystáme."

Je škoda, že to stejně jako CD Projekt RED nevidí i ostatní vývojáři (existují výjimky). Jak krásně by na tom světě bylo. V současnosti se pro Zaklínače 2 chystá objemný patch s pořadovým číslem 2.0, o jehož změnách si můžete přečíst v tomto PDF souboru.

Zdroj: Rock Paper Shotgun

Určitě si přečtěte

Články odjinud