Za virtuálním vínem ve Wine Tycoon

Tycoony se za ty roky na trhu změnily v univerzální zábavu pro všechny věkové kategorie, přičemž jejich záběr je vskutku úctyhodný. Od řízení města a zábavního parku jsme se dostali až k správě věznice, či pěstírně konopí. A nově k této sbírce přibude i starost o virtuální vinice.

Wine Tycoon vzniká pod rukama lidí z Got Game Entertainment, kteří si od titulu podle všeho hodně slibují. První informace totiž naznačují, že by mělo být ve hře možné pěstovat až 50 druhů francouzských vín, mezi nimi třeba Bordeaux, Burgundské, či Pinot Gris.

1.jpg2.jpg

To vše se vám přitom bude muset vlézt na vaši vinici, s níž budete krůček po krůčku stoupat na žebříčku důležitosti. To by samozřejmě nešlo bez dostatečně kvalitního personálu, jenž vám bude kdykoliv po ruce. Bude tedy třeba pečlivě vybírat spolupracovníky, s nimiž se budete opájet úspěchem.

3.jpg4.jpg

Pro ty z vás, kteří by si náhodou nevěděli rady, bude připravena i encyklopedie, z níž se budete moci dozvědět vše o každém druhu vína, který bude možné ve hře pěstovat. Wine Tycoon by se měl na trhu objevit prý již brzy, přičemž do prodeje půjde za cenu necelých 20 dolarů.

Zdroj: Worthplaying

Určitě si přečtěte

Články odjinud