Zachraňte školáky před smrtí v akci Death Jr. pro Sony PSP

3D akce jménem Death Jr. byla vůbec jednou z prvních her, co se pro nový handheld Sony PSP začaly připravovat. Ani několikaměsíční náskok před konkurenty však tvůrcům stačit nebude; samotné Konami jim totiž přidalo čas na vypilování hratelnosti.

   

A o čem Death Jr. vlastně pojednává? Jedná se o kombinaci 1st a 3rd person střílečky, což by zase až tak originální nebylo, nebýt příběhu, jenž je zasazen do školního prostředí. Nepodíváme se sice přímo do školních lavic; hlavními hrdiny se ale stanou školáci, kteří nechtěně otevřou trhulu, z níž vylezou odporní duchové a další jim podobné příšery.

  

Partu mladíků povede chlapec přezdívaný Death Jr. (odtud tedy název hry), který se pokusí nestvůry zneškodnit. K tomu mu poslouží nepřeberné množství zbraní. Těšit se můžete i na nezpočet zajímavých lokací, rozmanitý rejstřík nestvůr a také pěknou grafiku, o níž si můžete udělat obrázek z okolních screenů.

Konkrétní datum vydání zatím bohužel není známo, v herních kuloárech se však hovoří o tom, že by zdržení oproti ostatním titulům, jež vyjdou v první vlně spolu s uvedením PSP na americký trh, nemělo být tak velké.

Zdroj: IGN

Určitě si přečtěte

Články odjinud