Začíná se rýsovat další God of War? Santa Monica vypisuje inzeráty

Začíná se rýsovat další God of War? Santa Monica vypisuje inzeráty

Akční severská výprava God of War se stala okamžitou klasikou a všichni už s nadějí vyhlížejí pokračování. A vývojářské studio ze Santa Moniky na něm možná už brzy bude pracovat.

Příběh otce a syna ze zasněžených severských hor, který vypráví God of War se v kombinaci s tisíci litrů prolité krve stal obrovským hitem, co bodoval u fanoušků i kritiků a získal nespočet cen. Pokračování je i vzhledem k otevřenému konci prakticky nevyhnutelné a důležité tak není jestli, ale kdy. A nyní to vypadá, že jsme mu zase o něco blíže.

Vývojářské studio Santa Monica vypsalo další inzeráty, které naznačují, že nábor do týmu pro druhý díl je již v plném proudu. Hledá například nové členy do týmu, který má na starosti dialogy a výpravu pro různé herní systémy. Právě to, že systémů má být více je zajímavá zpráva. Mohlo by to znamenat, že druhé God of War bude jedním z mezigeneračních titulů, které si zahrajete na PS4 i PS5.

Už dříve sháněla Santa Monica například designéry pro tvorbu monster a bohů a již tehdy bylo všem jasné, pro který titul by tato pozice asi měla být. Můžeme tak doufat, že tvorba hry se pomalu ale jistě rozproudí a přinese vynikajícímu God of War stejně kvalitní pokračování.

Určitě si přečtěte

Články odjinud