Abzu

Abzu

Abzu

Abzu

Abzu

Abzu

Abzu

Abzu

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Agony

Agony

Inside

Inside

Inside

Inside

Inside

Inside

Jump Force

Jump Force

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Abzu
Abzu
Abzu
Layers of Fear 2
16
Fotogalerie

Zadarmo nebo se slevou: Abzu zdarma a hororový balíček

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Epic Games Store – The End is Nigh + Abzu zdarma 

Epic Games Store i tento týden pokračuje s nadílkou dvou her zdarma. První z nich je The End is Nigh od dvojice vývojářů Edmunda McMillena a Tylera Glaiela. Jedná se o plošinovku, ze které se postupně s každým dalším levelem stává náročnější výzva. Obsahu je dost, hra nabízí celkově přes 600 úrovní. 

ABZÛ_20160803200049.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

Abzu je pak hra od studia Giant Squid, které se proslavilo především díky dobrodružství The Journey na minulé generaci konzolí. Opět jde o relaxační záležitost, ve které se vydáváte prozkoumávat hlubiny moře. Sice nesklidila takové nadšení jako její předchůdce, ale i tak se jedná o dobře zpracovaný zážitek. 

Pokračování 2 / 4

PlayStation Presents 

PlayStation si pro hráče zase jednou přichystal slevovou akci, ve které najdete převážně menší tituly od nezávislých studií. Již několikrát v našich slevových článcích byla řeč o rogue-like 2D akci Dead Cells (379 Kč) a zmínku si nemůžeme odpustit ani tentokrát. Není to totiž zase tak dávno, co do hry přibyl obří update, který přidává spoustu nového obsahu. 

Layers of Fear 2_20190524205306.jpgLayers_of_Fear (18).jpgLayers of Fear 2_20190524203325.jpgLayers of Fear 2_20190529205828.jpg

Pokud máte zájem o něco hororovějšího, tak tady najdete například Layers of Fear 2 (614 Kč). Opět půjde o prozkoumávání opuštěného domu, ale malíře v hlavní roli vystřídá filmový režisér, který to stejně jako předchozí postava neměl zrovna příjemné.  

Na druhou stranu, jestli se poohlížíte po něčem klidnějším a zkrátka si chcete oddechnout, doporučujeme Slime Rancher (249 Kč). Na první pohled to může vypadat jako klasická stylizovaná FPS, ale místo střílení monster se tady staráte o rozmanitá stvoření, která se vyskytují ve zdejším světě.  

Součástí této akce jsou i některé mikrotransakce pro free-to-play hry, takže pokud některou z nich hrajete, určitě stojí za pozornost.  

Pokračování 3 / 4

Spooky Horror 2019 bundle 

Na Humble Bundlu tento týden najdete balíček hororových her. Jako obvykle jich dostanete hned několik v různých tierech za velmi příjemnou cenu. První tier, který již tradičně stojí jeden dolar, zahrnuje například Agony, kolem kterého byla v době vydání slušní kontroverze. Vedle toho je v nabídce ještě Butcher a The Town of Light.  

Agony-Win64-Shipping-2018-05-25-13-19-01-115.jpgINSIDE-Xbox-360-1.jpgmaxresdefault.jpginside-screenshot_1920.0.0.jpg

Druhý tier (4€) zahrnuje další trojici her a každá z nich je na Steamu hodnocena velmi pozitivně. Sice nepatří mezi nejznámější, ale třeba o takovém Beholderu 2 jste jistě už slyšeli. Spolu s tím získáte i Darkwood a Pacify.  

Poslední část balíčku (9,14€) bychom úplně nepovažovali za hororovou hru, ale spíše depresivní. Je jí totiž plošinovka Inside od tvůrců Limba, která je možná ještě více temná než její předchůdce. Pokud sledujete nabídky her zdarma na Epic Games Store, tak jste tento titul mohli minulý týden získat zdarma. 

Pokračování 4 / 4

Xbox Store – Bandai Namco sale 

Na Xboxu je tentokrát pozornost ubíraná směrem k vydavatelství Bandai Namco, které zaštiťuje primárně asijské vývojáře, takže se tak nějak dá očekávat, že většina her z nabídky bude mít něco společného s anime tvorbou. Pokud chcete ultimátní směsku, ve které najdete trochu od všeho z těch nejslavnějších anime sérií, tak je tady například bojovka Jump Force (900 Kč)

Trunks_Screenshots_3_1545249181.png2-4-2018_2-31-46_PM.png2-4-2018_2-34-50_PM.png2-6-2018_9-18-29_PM.png

Dragon Ball FighterZ (525 Kč) se v poslední době stala velmi oblíbená bojovka, která mimo jiné byla součástí i letošního ročníku EVO, což je největší turnaj ve hrách z tohoto žánru. Vývojáři vsadili na tradičnější styl 2D bojovek, který je na herní scéně už od dávných dob a očividně se jim to vyplatilo.  

Abychom ale nezůstali jen u jednoho žánru, tak se vydáme do oblak spolu s Ace Combatem 7 (1 080Kč). Na oživení série se čekalo několik dlouhých let, ale čekání se docela vyplatilo. Pokud pak prahnete například po pořádném RPG, tak je v nabídce i definitivní edice Tales of Vesperia (600 Kč)

Určitě si přečtěte

Články odjinud