MIG
12. července 2019 • 9:29

Pokud ctete pozorne HumbleBundle, jedna se o subscription 12$/mesic (balicek KC:Deliverance + dalsi) a ne o jednorazovou koupi za 12$. To jen tak pro poradek, aby se nekteri nespalili (text clanku mi prijde silne zavadejici).

Martin Nahodil
12. července 2019 • 10:35 • vedoucí redakce Doupě.cz

Není to zavádějící. Pokud máte zájem jen o hry, které jsou v nabídce aktuální měsíc, stačí předplatné zase hned zrušit. Přístup ke hrám vám už nikdo nevezme, protože se aktivují na Steamu.

tomik
12. července 2019 • 12:39

je to jednorazova koupe s tim rozdilem ze pak po nakupu musite subscription jeste zrusit... jinak se vam dalsi mesic strhne 12$ znovu. Je to tak lepsi. Ja to tak I delam, humble monthly ma obcas fakt skvele hry, obcas hry ktere nechci, takze to zrusim, pak treba dva mesice preskocim a prihlasim znovu az tam je neco zajimavyho. Jako zrovna ted.

Sofffos
13. července 2019 • 6:33

Môžeš si to kúpiť a hned zrušiť a kľúče ti ostavaju. Ja to mam zaplatene na rok v akcii. Takto ma vysiel jeden mesiac okolo 8 euro. A mesiace ktore nechcem preskočím , vtedy mi predplatne posunu o mesiac.

L.
12. července 2019 • 7:27

Vzhledem k tomu, jak zoufale zabugované je Kingdom Come i rok po svém vydání a několika patchích, tak těch $12 (respektive méně) je tak akorát...

Drž Hubu
12. července 2019 • 8:28

Milej zlatej,
Na to jak obrovská hra Kingdom come deliverance je tak má právo na bugy... Ale za 12E opravdu nestojí... To že sem tam někdo vleze do zadku koni a tak dále, tak to nejsou nějaké OBROVSKE bugy...
Kazda hra je s bugy a vy by jste s prominutím IDIOTI kteří nadávají na menší bugy a nebo na soubojový systém. Narazila jsem na minimum bugu které pak nedovolili hru dokončit.. Ale povecinou ty hry nebyli koupené, pouze si to stáhli.. A když si to stáhli tudíž neměli možnost patchu...
Takže než si budete zase na něco stěžovat.. Zkuste udělat hru bez bugu... Je to nemožné..
Zbohem

Drž jí sám
12. července 2019 • 8:53

ta hra je naprostý odpad který nestojí ani za 1Kč jenom totální bezmozek může tuhle hru plnou chyb a nedodělků takto stupidně obhajovat :-D

L.
12. července 2019 • 9:32

Nijak zvlášť obrovská není, v porovnání s jinými hrami (TES, Zaklínač, Assassin's Creed).Nemluvím o, řekněme, estetických chybách - vlezení do zadku koni jsem nezažil (leda v AC Origins - jednou se mi posunul člověk, kterého jsem vezl :D ). Zato kůň Jana Ptáčka už dlouho stojí opuštěn na půli cesty mezi Ratajemi a Neuhofem, klasický je "svítící" kouř v noci a tak. Ale to jsou blbiny.Mluvím o závažných chybách v questech, kdy pokud člověk neudělá questy nebo podúkoly jednoho questy v tom pořadí, v jakém to předpokládali autoři hry, tak má problém. V prvních verzích kvůli tomu nebylo možno některé questy vůbec dokončit - ty naštěstí opravili (snad všechny) - ale pořád je tam kupa questů, kde si tím člověk nechtěně zazdí nějakou větev toho questu, vedlejší cíl atp.No a soubojový "systém" snad nemá ani cenu komentovat. Něco tak zmateného a špatně hratelného jsem fakt ještě nezažil.

Mysel_1
12. července 2019 • 9:15

S bugy to nebylo nijak strasne ani hned po vydani..
Ale pokud nektery milenial nepamatuje Gothic a ma potrebu KCD pomlouvat, jako zaminka se to asi pouzit da. :o))))

L.
12. července 2019 • 9:39

Tomu, že poměrně dost questů nešlo vůbec dokončit, když jsi je dělal ve "špatném" pořadí, občas sama od sebe umřela postava důležitá pro nějaký quest atp. říkáš "nijak strašné"? To by mě zajímalo co je teda podle tebe strašné :-DP.S.: Gothicy jsem hrál I-III (a pak ještě jakýsi sequel) a byly v pohodě.

Zeeke72
12. července 2019 • 13:42

To ze ti umrela nejaka postava dulezita pro quest,ktery jsi pak nemohl dokoncit neni bug. Podle me to byl ucel. Zalezi jen na tvym chovani a jednani ve hre a podle toho se ten svet utvari. Ja to hraju potreti a pokazdy to probihalo jinak. A to ze ti nejde bojovat je spis chyba mezi podlahou a klavesnici. Hraju to na hardcore a uplne v klidu 😘

L.
12. července 2019 • 14:04

Ne, to, že se postava sama od sebe vznese ~10 metrů do vzduchu, spadne a zabije se opravdu není v pořádku. Mě to takhle udělala Markéta z Talmberku.Kde píšu, že mi nejde bojovat?

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Zeeke72
13. července 2019 • 9:07

Psal jsi : No a sou­bo­jo­vý "sys­tém" snad ne­má ani ce­nu ko­men­to­vat. Ně­co tak zma­te­né­ho a špat­ně hra­tel­né­ho jsem fakt ješ­tě ne­za­žil.

L.
15. července 2019 • 9:55

Ne, to opravdu neznamená "nejde mi bojovat". Ratajský turnaj jsem vyhrál levou zadní, tábor ozbrojených lapků vymlátím levou zadní. To znamená, že ten bojový systém je prostě odpad. Na videu to třeba vypadá hezky, ale v praxi je to pr**er:1) Komba jsou sice teoreticky hezká, možná fungují na ovladačích, ale myší se hodně blbě ovládá směr úderu, tedy jediné kombo které je reálné dát je to s mečem sek-bod-bod. A to mi navíc záhadně přestalo fungovat (ano, mám správný typ zbraně).2) Jindra často nereaguje na ovládání3) Hra se při secích někdy divně seká / zpomaluje, což člověka dost vyhazuje z rytmu.4) A celé to totálně dobíjí mechanika "dokonalého vykrytí" nebo jak se to jmenuje - prostě vykrytí s následným nevykrytelným protiútokem. Kvůli němu nemá smysl se pokoušet útočit, protože je dost pravděpodobné, že útok obránce takto vykryje a dostaneš na kokos. Naopak má smysl prostě čekat, čekat, čekat... a když protivník konečně zaútočí, stisknout včas krytí, dokonalým vykrytím udělat protiútok a dát na kokos protivníkovi. Ještě tak těsně po tom zkusit ránu do hlavy, ale většinou je to právě ten okamžik, kdy Jindra nereaguje, tak se to nepovede, dokud se protivník nevzpamatuje. Takže asi tak. Fakt mě nenapadá hra, kde by byl soubojový systém nudnější. I prosté zuřivé klikání je proti tomu zábavnější.

Jiří Voseček
12. července 2019 • 12:46

KCD jsem dohral bez jediného zaznamenenaneho bugu ve verzi co byla na Nvidia GeForce Play asi pred pul rokem. Tedy předposlední hlavni patch. Ty budes asi patnactiletej chlapec, co hru ukradl a má akorát plnou hubu kecu. Platí minimálně posledni řečené. Hra je skvělá a její mozna hlavni přínos je probuzení zájmu o (českou) historii u mladých lidi. Protože z historie vychází budoucnost.

L.
12. července 2019 • 16:13

Kámo, tu hru jsem si zaplatil hned na začátku Kickstarter kampaně. Ale to tys nejspíš ještě tahal kačera a o týhle hře neměl ani ponětí.Pokud jsi nezaznamenal žádný bug, tak jsi hodně slepej, protože na nějaký narazím v průměru jednou za hodinu hraní.

Mutt
13. července 2019 • 10:36

1 za hodinu....hlavně neplakej... místo toho abyste byli rádi že taková malá zemička vytvořila už celkem spoustu her a snaží se tak se najdou tací co řeší kraviny a věř že stojí víc za jednu kč. Je mi z tebe zle...

Určitě si přečtěte

Články odjinud