Zápis do černé kroniky- fantasy adventura Ron Loo zrušena

Smutná zpráva dnes vypustil do světa český vývojářský tým Peregrius, jenž donedávna pilně pracoval na nadějné point-and-click adventuře Ron Loo. Vývoj hry byl zrušen kvůli nemalým finančním výdajům, které by vydavatel Future Games musel vynaložit na její distribuci. Přikládáme vysvětlení samotných autorů, které najdete i na jejich oficiální stránce.

"Vývoj hry Ron Loo byl pozastaven neboť autoři literární předlohy trvají na jejím věrném převodu do světa počítačové hry což s sebou nese nutnost existence rozsáhlých textů, které jsou navíc sepsány i v několika smyšlených jazycích a velké množství postav. Náklady na jazykové lokalizace a dabing pro uvedení hotové hry v jednotlivých zemích by se tak vyšplhaly nad reálně únosnou míru. Omlouváme se a děkujeme všem, kdo nám projevovali podporu a zájem o naši práci."

A o co jsme vlastně přišli? Ron Loo měla být fantasy adventurou klasického stylu s mnoha logickými hádankami a rébusy. Navíc, jak je řečeno výše, měla obsahovat velmi hutný příběh a množství rozhovorů, a to nejen v nám známém jazyce. Autoři knižní předlohy se nechali inspirovat "Tolkienovským duchem" a pro účely děje vytvořili smyšlené jazyky, kterými měly hovořit některé NPC postavy. Hra měla běžet na povedeném enginu Posla Smrti, o čemž se můžete přesvědčit při pohledu na sadu obrázků pod tímto článkem.

  

Zdroj: GT, homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábavu. Většina je zdarma

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábav…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Poradíme vám ty nejlepší!

1.  4.  2020 | | 18 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a balíček závodních her

Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a ba…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  3.  2020 |
Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

S vydáním Doom Eternal ovládla internet euforie. A vývojáři toho samozřejmě využili. Vedle Doom Eternal vyšla také předělávka Doom 64.

26.  3.  2020 | | 5 N/A
TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda prázdnotou | Recenze

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda …

Závodění na ostrovu Man je zpět. Velkolepá podívaná to není, ale o fiasko rozhodně také nejde.

4.  4.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman Legends zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  4.  2020 | | 3 N/A