Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood

 Back 4 Blood:  Aby vývojáři zvýšili potenciál znovuhratelnosti, tak v Back 4 Blood sbíráte kartičky, které ovlivňují vaše vlastnosti a výbavu. Jednu mapu si tak můžete projít několikrát a vždy to bude působit trochu jinak, pokud si svůj balíček náležitě upravíte.

Back 4 Blood: Aby vývojáři zvýšili potenciál znovuhratelnosti, tak v Back 4 Blood sbíráte kartičky, které ovlivňují vaše vlastnosti a výbavu. Jednu mapu si tak můžete projít několikrát a vždy to bude působit trochu jinak, pokud si svůj balíček náležitě upravíte.

 Back 4 Blood:  Princip hry je naprosto stejný, jako v kultovní sérii Left 4 Dead. Partička přeživších se snaží dostat z bodu A do bodu B skrz hordy nakažených, které jim cestu nehodlají nijak ulehčit. Občas nechybí ani střet se speciálními druhy zombíků.

Back 4 Blood: Princip hry je naprosto stejný, jako v kultovní sérii Left 4 Dead. Partička přeživších se snaží dostat z bodu A do bodu B skrz hordy nakažených, které jim cestu nehodlají nijak ulehčit. Občas nechybí ani střet se speciálními druhy zombíků.

Back 4 Blood
Back 4 Blood
7
Fotogalerie

Zombie týmovka Back 4 Blood upoutala přes 6 milionů hráčů

Turtle Rock Studios informuje o solidních číslech, která vygenerovala jejich nová kooperační akce.

Na duchovního nástupce Left 4 Dead se netěšilo zrovna malé množství fanoušků, i tak je ale přes 6 milionů hráčů, co si titul vyzkoušeli pouhé dva týdny po vydání úctyhodné číslo. Dopomohl tomu i fakt, že hra vyšla mimo jiné na Game Passu, kde si ji mohli vyzkoušet i lidé, kteří si ji nekoupili. 

Studio oznámilo pěkný milník na Twitteru hry, i když čísla zas až tak překvapivá nejsou. Už betatest nalákal přes 100 tisíc hráčů a stal se nejaktivněji hranou hrou na Steamu, takže úspěch plné verze byl víceméně jasný. 

I přes mnoho nedostatků je hra ostatně skvělou kooperační akcí, o čemž jsme se zmínili i v naší recenzi. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud